Farma Michael

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba na Farmě Michael,

to je nezapomenutelná chvíle spojená s nádhernou květinovou výzdobou a velkorysým gastronomickým zážitkem.

„NA TOMTO ZEMANSKÉM DVOŘE BY SE MOHL ŽENIT I KRÁL,

prohlásil při jeho poslední návštěvě farmy spisovatel Bohumil Hrabal”Tady za hradbami tvrze vládne duch bezpečí, harmonie a pocitu svobodného pohybu, díky tomu bude Váš velký den na Farmě Michael opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás i pro Vaše nejbližší. Prostředí plné stromů, květin a zvířat vás pohladí po duši. Celý areál budete mít ve svůj velký den k dispozici exkluzivně sami pro sebe.Kapacita našich vnitřních společenských prostor je až 300 osob a zahradní plochy pojmou přibližně dalších 200 lidí. Ubytování je možné až pro 130 hostů s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na farmě nedaleko Slapské přehrady je ideální pro všechny snoubence.Díky 15leté zkušenosti se svatbami pod širým nebem víme, co je zapotřebí, aby bylo vše perfektní.
Proto jsme pro Váš maximální komfort založili svoji svatební agenturu. Všichni zaměstnanci (koordinátoři, designéři, floristky, výtvarníci) pracují výhradně pro Farmu Michael a byli vyškoleni ve Francii.
Naším cílem je, aby tak jako je uměleckým dílem farma, byla i uměleckým dílem Vaše svatba.Odbornou porotou luxusního svatebního magazínu Marriage guide nám bylo uděleno 1. místo v soutěži Svatební místo roku pro rok 2017.

Maximální počet svatebčanů: 300
Maximální počet lůžek: 130

Kontakt

Nedvězí 1
25744 Netvořice

svatby@farmamichael.cz
+420 702 001 675

www.farmamichael.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Číčovice 45, Číčovice 252 68
Slunečná 3 , Želnava 384 51
Na Záhonech 217 Kunovice 68604