Dohnalův mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Dohnalův mlýn se nachází mezi obcemi Zástřizly a Chvalnov. Během půl hodiny autem se k nám dostanete z Brna, Uherského Hradiště, Kroměříže, Vyškova či Kyjova.

Areál vodního mlýna slouží k rekreačnímu pronájmu, především pro účely rodinných dovolených. Mlýn pronajímáme vždy pouze jedné skupině. Mlýn nikdo trvale neobývá.

Pokud si Váš svatební den představujete v přírodním, rustikálním či „boho“ stylu, věříme, že jste přišli na správné místo. Na našem mlýně najdete vše, co k tomuto stylu potřebujete – svatební stodolu, historické mlýnské stavení, vlastní rybník, přírodu a v neposlední řadě samotu a klid. Svatební víkend u nás tedy začíná již v pátek. 

Velikost svatby je čistě na Vás. Do stodoly se pro účely svatebního oběda vejde až 80 hostů. Případně je možné (např. při větším počtu hostů) pro oběd využít venkovní plochy a stodolu mít rezervovanou pro odpolední/večerní párty. Pro venkovní prostory jsme v případě zájmu schopni zajistit párty stany, čímž se efektivně vyřeší i mokrá varianta svatby, a to i pro vyšší počet svatebních hostů. Zajistíme Vám kompletní servis cateringu včetně nápojového servisu.

Maximální počet svatebčanů: 80
Maximální počet lůžek: 12

Kontakt

Zástřizly 87
768 05 Zástřizly

dohnaluvmlyn@seznam.cz
+420 777 860 448

www.dohnaluvmlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Dvorce 50, Třeboň - Břilice 379 01
Solniční 17, Brno-střed 602 00
Tomsova 11/13 Praha 10 10800