Z

Kategorie

h

Popis

Veganská svatba

Svatby jsou naší vášní. Plně si uvědomujeme, o jak důležitý den se jedná, ke svatbám přistupujeme s maximální profesionalitou. Vážíme si všech svatebčanů, kteří si váží přírody a rozhodnou se rostlinnou gastronomii prezentovat nejen sobě, ale i všem hostům. Úsměvy na tvářích strávníků jsou nám největší odměnou.
Rádi vám připravíme veganské svatební menu na míru a postaráme se o jeho přípravu i servis. Ať už chystáte venkovskou, rustikální svatbu s obřadem a rautem v přírodě nebo luxusní hostinu v prostředí honosného zámku, postaráme se o catering s citem k přírodě od začátku do konce – CATERINC.
Rádi zrealizujeme veškeré vaše představy, zároveň také doporučíme osvědčené speciality tak, aby se ze   Veganstvím a ekologií žijeme, proto rádi vyslechneme a zrealizujeme veškeré nápady a návrhy, které téma přírodní, veganské a udržitelné svatby akcentují.
Aby se ze svatby mohl stát pravý kulinářský zážitek, preferujeme osobní setkání. U společného stolu se nejlépe tvoří reálné obrysy a všechny kulinářské, technické i logistické detaily.

Kontakt

Vinořská 162/30
190 15 Praha 9

info@caterinc.cz
+420 737 371 811

www.caterinc.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Kounicova 21, Brno 60200
Přítoky 1, Miskovice 28401
Husova 13, Brno 60200