Zvětšení snubního prstenu aneb co dělat, když už Vám prsten nesedí

h

10.1.2021

Někdy se stane, hlavně když se prsteny objednávají delší čas před svatbou, že se velikost prstu změní. Často se také stává, že prsteny dlouho leží na dně krabiček či šuplíků. Po několika letech snubní prsteny opět spatří světlo světa a zjistíte, že už Vám prsteny nesedí. Co s tím?

Pokud už jste na internetu hledali možnost, jak změnit velikost prstenu, určitě jste se dočetli o technikách, jako je roztahování kovu, vybroušení vnitřní strany nebo naříznutí prstene a následné přidání dalšího materiálu.

Každý problém má své řešení

Například ale v BISAKU mají na problém nesedící velikosti prstenu vlastní řešení. Prsten upraví speciálním postupem tak, aby se nenarušila jeho celistvost nebo vyrobí zcela nový snubní prstýnek výměnou za ten původní. V každém případě doporučujeme zajít si na prodejnu osobně a řešit každý prsten individuálně. Vždy je dobré se s odborníky poradit o zásahu do prstenu, přece jen svému řemeslu rozumí nejlépe. Navštivte některou z prodejen, personál s Vámi rád probere vhodné možnosti. Věříme, že společně vymyslíte nejlepší možné řešení.

Svěřte se do rukou profesionálů

Na výběru té správné šperkařské dílny opravdu záleží. Je třeba koukat ne jen na prvotní náklady, ale také na záruku a kvalitu materiálu. Na prsteny pocházející například z dílny BISAKU máte totiž nejen doživotní záruku, ale první úpravu prstene zcela zdarma. Věříme, že pokud si vyberete BISAKU, nebude potřeba dalších úprav a čas budete moct věnovat dalším svatebním přípravám. Jejich prsteny patří mezi ty nejkvalitnější v České republice a jsou vyráběny v Brně. Prodejny najdete v Brně, Praze, Ostravě i Bratislavě a je možné si snubní prsteny objednat i online.