Zábava na svatbě – flower bar

h

10.6.2021

Přinášíme Vám jedinečný a originální nápad na tvůrčí zábavu na svatbě. Fenomén flower barů vzkvétá zatím hlavně v zahraničí. Budete mezi prvními, kdo tuto novinku představí i u nás?

 

Co vlastně flower bar znamená a co vše je k jeho přípravě potřeba? Proč je dobré si zajistit flower barmana a kdo to vůbec je?

Jedná se o originální květinový bar s jednotlivými boxy s květinami, kdy si hosté mohou navrhnout a uvázat svou vlastní kytici, vytvořit květinový věneček, náramek, vývazek apod. Fantazii se meze nekladou. Květinový výrobek se stane doplňkem vašich hostů po celý den svatby a na závěr si ho mohou vzít domů na památku.

Pokud se pro flower bar rozhodnete, myslete také na hosty, co nemají takovou tvůrčí představivost a raději se řídí předlohou. Připravte proto pár tipů na květinové vazby nebo návod, jak udělat květinové výrobky.

Nachystejte boxy s květinami, drátky, nůžky, stuhy, rozprašovače s vodou, vázičky a odpadkový koš. Výběr květin a dekorací do flower baru můžete přizpůsobit barvám a stylu svatby.

Jestliže se Vám myšlenka na flower bar líbí, ale nevíte, jak by se s tím zvládli vaši hosté „poprat“, požádejte o pomoc svou floristku. Na Vaší svatbě může plnit funkci flower barmana. Poradí ohledně výběru květin, pomůže hostům s vázáním kytic, tvorbou květinových věnečků a mimo jiné poví nějakou tu zajímavost o květinách.

Nejenže hosty díky flower baru kreativně zabavíte, zároveň je to skvělý způsob, jak hosty mezi sebou seznámit.

Tak směle do toho! Neváhejte nám poslat fotografie svých svatebních flower barů.

Martina Lukášová, Akce Stylově