Svatba ve dvoře Čertousy

h

28.2.2023

Dvůr Čertousy již dvě desetiletí nabízí venkovní i vnitřní prostory pro svatby všech stylů. Jsme svatební místo jako stvořené pro vyslovení osudového „ano“. Máme k dispozici rozlehlou zahradu s altánem, vnitřní prostory pro svatební obřad, slavnostní hostinu nebo raut a prostornou venkovní terasu. Využijte tedy krásného romantického prostředí dvora Čertousy a nechte si zajistit kompletní svatební servis.

Vše na jednom místě – obřad, hostina, hudba, výzdoba i ubytování pro novomanžele a svatebčany

Svatební obřad

Nejvhodnějším místem pro svatební obřad v létě je zahrada plná romantických zákoutí, která poskytuje i možnost krásných svatebních fotografií. Své ANO si mohou novomanželé říci pod širým nebem v zahradním altánu nebo ve svatebním salonku “ Secese”, který je součástí zahrady.

Civilní svatební obřad a veškeré formální náležitosti s ním spojené zajišťuje matrika MČ Praha 20- Horní Počernice

Svatební hostina

Svatební hostina je po samotném obřadu tou nejdůležitější částí svatby. Rádi Vám poradíme s výběrem a připravíme servírovanou či rautovou formu i s možností venkovního grilování. Slavnostní hostina je přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům, počtu pozvaných hostů i ročnímu období a samozřejmostí je respektování Vašich zvyků, životního stylu i finančních možností. Uděláme vše pro to, aby byla dokonalá.

Ubytování pro svatební hosty

Pro novomanžele máme jako svatební dárek novomanželské apartmá zdarma s možností snídaně na pokoj. Ostatní svatebčany rádi ubytujeme za speciální ceny. Součástí je bezplatné parkování přímo ve dvoře Čertousy .

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky +420 605 245 546 nebo e-mailem na provozni@certousy.cz

Všechny Vaše svatební představy a plány s vámi rádi probereme i osobně při prohlídce celého dvora Čertousy.