Svatba na Statku U Prahy

h

23.10.2020

Pokud hledáte svatbu se všemi službami na jednom místě, pak jste správně na Statku u Prahy. Naleznete nás v obci Škvorec pouhých pár kilometrů od okraje Prahy. Tato poloha poskytuje výbornou dopravní obslužnost z hlavního města a zároveň klid a pohodu venkova.

Svatbám se věnujeme již od roku 2017, kdy jsme náš areál otevřeli po 3 letech náročných rekonstrukcí. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně, protože každý pár je jiný a má odlišné představy o svém velkém dni. V rámci svatební sezóny nabízíme 20 exkluzivních víkendových termínů, kdy prostory pro svatbu budou patřit jen Vám a na celý víkend. Pracujeme v rodinném kolektivu, u nás se setkáte s přátelskou atmosférou, individuálním přístupem a komplexními službami. Dokážeme zajistit nebo doporučit správné dodavatele tak, aby průběh svatby proběhl přesně podle vašich představ. Věnujeme se jak větším svatbám (60–120 osob) na Stodole, tak i menším obřadům v rodinném kruhu (do 30 osob) na salonku naší Restaurace Pavlač.

Svatbu zajišťujeme kompletně, tak aby si jí snoubenci maximálně užili a nemuseli nic organizovat a starat se. Občerstvení je nedílnou součástí svatebního dne, a proto na kvalitu a úpravu pokrmů klademe velký důraz. Vše je připravováno v naší Restauraci Pavlač pod dohledem zkušených šéfkuchařů renomovaných Pražských hotelů Ondry Hutníka a Honzi Hakena. Prostředí statku je vždy čisté a upravené. Líbí se nám jednoduchý a minimalistický design a v tomto duchu dokážeme areál nazdobit. Dekorace vám nepředepisujeme, pokud máte vlastní dekoratérku, areál přizpůsobte vašim představám.

Na statku jsem schopni ubytovat až 28 osob v 9 nových apartmánech. Ubytování je zamýšleno pro novomanželé a okruh jejich nejbližší rodiny a kamarádů. Každý pokoj je lehce odlišný, co do vzhledu a velikosti, ale všechny spojuje čistý design a použití kvalitních materiálů. Před náročným svatebním víkendem nebo po jeho úspěšném absolvování je možné si odpočinout v našem skutečně privátním wellness, kde najdete klasickou finskou saunu, vířivku a bazének s protiproudem.

V nadcházející svatební sezoně 2021 chystáme jako novinku náš vlastní Prosecco van, předělaný z originálního italského víceúčelového vozítka Piaggio. Bude se jednat o prémiovou službu v rámci našeho nápojového balíčku. Další novinkou budou nové dekorace, protože doba jde kupředu a s ní i trendy v oblasti svatebních dekorací a my rozhodně nechceme zaostat.

Jak to u nás nejčastěji chodí?

Dovolte nám přiblížit Vám nejběžnější scénář svatebního dne u nás na statku. Harmonogram toho Vašeho dne je jen na Vás, jeho přesnou podobu tvoříme společně na osobních schůzkách.

 

Pátek

Od 14:00 ubytování nevěsty a hlavních členů

14:00 – 19:00 možnost vyzdobení prostor stodoly

19:00 – společná večeře, příprava na den D

 

Sobota

8:30 – 9:00 snídaně pro ubytované hosty

9:00 – 11:00 poslední dokončovací práce

11:00 – 13:00 příjezd dalších hostů

13:00 – 14:00 podávání uvítacího drinku a uvítacího pohoštění

14:00 – 15:00 svatební obřad v zahradě, gratulace, focení

15:00 – přípitek novomanželů a start svatebního rautu

15:00 – 22:00 krájení svatebního dortu, házení kyticí a další program

22:00 – 01:00 večerní zábava uvnitř ve stodole

 

Neděle

9:00 – 10:00 snídaně pro ubytované hosty

10:00 – 12:00 relax, rekapitulace, balení a odjezd hostů

 

Honza Adamec, Statek U Prahy & Restaurace Pavlač