Spodní prádlo na svatební den

h

27.11.2019

V den D více než kdy jindy se chce cítit každá nevěsta krásně a neodolatelně. Aby tomu tak bylo, vybere si padnoucí šaty, pohodlné boty, zvolí účes a líčení, které podtrhne její celkový vzhled. Nemělo by se ale zapomínat i na to, co není vidět (samozřejmě je ale určené pro zraky novomanžela ;)) a tím je vhodně zvolené spodní prádlo. Nemělo by škrtit, ani plandat, zkrátka být akorát.

Mnoho nevěst pro svatbu volí korzetové šaty bez ramínek nebo šaty s krajkou nahoře. Pro ještě větší pocit jistoty je vhodné doplnit šaty také podprsenkou bez ramínek, která bude držet a nesklouzne v nepravý okamžik dolů. TIP: pokud máte svatbu v létě, kupte si také top bez ramínek, stejně tak jako plavky. Vypálené šňůrky od plavek či tílek Váš celkový vzhled příliš nepodtrhnou.

       

Kalhotky by si nevěsta měla vybrat takové, na které je zvyklá. Pokud celý rok chodíte v nohavičkových, tak v tangách byste se mohla cítit nejistě. Na výběr je z mnoha druhů krajek, zpracování, bezešvé, atd.

             

Neodmyslitelným doplňkem každé nevěsty je také podvazek. Právě zde si často nevěsta odškrtne „něco modrého“.

                                 

Nejste si jistá, jak prádlo správně vybrat? Mrkněte na průvodce zde a zde

Výběr vhodného spodního prádla by neměli opomíjet ani ženiši. Ať už jde o trenýrky, boxery či slipy. Pozornost si zaslouží neviditelný prvek, kterým jsou ponožky, které by určitě měly být nové a dostatečně vysoké.

     

Zpracováno spolu s www.kouzelne-pradlo.cz

Zdroj fotografií: www.kouzelne-pradlo.cz