Rumový kalendář jako skvělý dárek

h

10.11.2020

Může to být pro vás vyřešení toho, jaký dárek věnujete muži či mužům ve svém okolí, ať už jde o manžela či kolegy v práci. Řeč je o rumovém kalendáři.

Zatímco pod pojmem adventní kalendáře si zpravidla představíme čokoládky všeho druhu, najdou se dnes i specifické druhy. Existuje několik věcí, které muži pravděpodobně budou chtít – například kalendář naplněný luxusním alkoholem. Rumový kalendář dokáže splnit očekávání i těch nejnáročnějších gurmánů. Při jejich nákupu rozhodně neváhejte.

Darujte rumový kalendář

Nastává období shonu i období nákupu vánočních dárků. Mnoho lidí řeší co komu koupit. Velmi zajímavým dárkem pro muže jsou adventní kalendáře s různými druhy rumu. Rumový kalendář je v podstatě adventní kalendář, který zahrnuje 24 okének s degustačními vzorky rumu a 2 okénka, ve kterých najdete skleničky. Adventní rumový kalendář zaujme svým vzhledem. Má podobu luxusně vypadající dárkové krabičky. O překvapení tak nebude rozhodně nouze, navíc si můžete dopřát velmi příjemné chvíle při ochutnávkách rumů.

Chcete najít něco zvláštního, vždy vás zve na rande pro dva a obdarovává vás dárky, takže mu to chcete oplatit. Ale znáte se tolik let, koupili jste mu mnoho dárků a máte další příležitost. Kde získat nápad na dárek k Vánocům, výročí nebo k jiné příležitosti? Inspirujte se touto nabídkou a vyberte mu tento rumový adventní kalendář.

Adventní dobrodružství plné chutí

24 vysoce kvalitních specialit v exkluzivním adventním kalendáři můžete koupit pro muže nebo pro sebe. Tento gurmánský adventní kalendář pro muže je skutečně jedinečný. Vytvořte nádherně osobní překvapení, které předvánoční čas změní ve vzrušující gurmánskou cestu. Kromě křupavého pečiva a vánoční pečeně jsou zde v tomto ročním období také vítané překvapení v podobě vybraného nápoje a alkohol. V tomto gurmánském adventním kalendáři na vás čeká 24 překvapení velmi zvláštního druhu – ochutnejte skutečně pestrou škálu třtinových rumů. Tento jedinečný adventní kalendář probouzí potěšení každý den. Protože každý den obdarovaný objeví nový svět chutí a rumů a do Štědrého dne si jistě najde svůj oblíbený druh. Adventní kalendář pro muže nabízí skutečně vynikající kvalitu všech ingrediencí, pečlivé zpracování a především perfektní složení.

Každá lahvička obsahuje alkohol nejvyšší kvality a od různých renomovaných výrobců, díky nimž můžeme zjistit, které příchutě budou nejvíce vyhovovat vašim chutím (od sladké po suchou a od 38% do 75%). Navíc se zde setkáte s hůře dostupnými rumy, které jen tak nekoupíte. Hledáte-li exkluzivní dárek pro své obchodní partnery, pro přítele, manžela či bratra, pak jsou tyto rumy pro muže jedinečnou volbou.

Mnoho mužů ocení jako elegantní dárek tento rumový kalendář. Díky 24 okénkám mají exkluzivní příležitost ochutnat ty nejlepší rumy z celého světa. Adventní kalendář pro muže je jedinečná nabídka. Buďte mezi prvními, kdo tento jedinečný dárek pro muže pořídí. Adventní kalendáře s rumem se hodí jako poděkování či jen tak pro radost.

Foto zdroj: www.rumrock.cz