Romantická oblast Karlštejna je pro svatbu jako stvořená

h

27.11.2023

Naprosto nezapomenutelný den, o kterém budou vyprávět nejen novomanželé, ale také přátelé a rodina ještě dlouho poté? Takový sen se může hravě splnit na jednom z nejromantičtějších míst v České republice. Český kras je známý svou panenskou přírodou, která připomíná díky vápencovým krasům a kaňonům arizonský Grand Canyon. Namísto řeky Colorado se klikatí údolím řeka Berounka, u které se může konat romantický svatební obřad. Proč je Karlštejnsko ideální pro pořádání životní události?

Pod dohledem Karla IV.

Říci své „ano“ pod dohledem císaře Karla IV.? V podhradí naší nejznámější památky snadno. Karlštejn je totiž středobodem celého Českého krasu a významnou dominantou, která dotváří romantickou atmosféru slavnostního dne. Nezměrnou výhodou oblasti je blízkost k Praze, protože se nachází sotva patnáct minut jízdy od bran metropole, k tomu je ubytování možné zajistit v nádherném hotelu Mlýn Karlštejn, který se nachází na březích Berounky.

Svatební obřad na ostrově

Proč zvolit pro slavnostní den právě tuto lokalitu? Svatební obřad se může konat přímo vedle hotelu na ostrově, kde se nachází líbezný altán. Ne nadarmo byl hotel vyhlášený nejlepším svatebním místem hned tři roky za sebou. Kromě přenádherné oblasti totiž osloví kvalitní služby na míru, mezi kterými nechybí ubytování v romantických pokojích pro 49 hostů, svatební menu na přání, občerstvení z grilu či zajištění svatebního dortu, koláčků či cukroví od prověřených dodavatelů. Samozřejmostí je patřičná květinová výzdoba a dekorace vnitřních a venkovních prostorů pro focení.

Organizace bez starostí

Pořádání společenské akce je náročné za všech okolností, svatba probouzí v hlavních aktérech navíc spousty emocí, které mohou skončit hádkou snoubenců nebo jejich rodin. Přenechat organizaci profesionálům je tak ideálním řešením. Hotel Mlýn Karlštejn zajistí projížďku svatebním kočárem, hudbu i večerní taneční zábavu s dýdžejem. Jaká další přání máte? Toužíte po moderně nebo nesmí chybět klasika v podobě rozbíjení talíře a házení rýže? Svatební tým je připravený pomoci s civilním i církevním obřadem a zajistit svatební den na klíč.