Chci se přidat

Svatební kompas, je jediný svatební vyhledávač, který si nevybírá. Nemusíte se zabývat určitým stylem, být rustikální, boho, hipster, atd. Můžete být klidně klasik nebo retro. Na tom nám nezáleží. Naší hlavní myšlenkou je, nabídnout nevěstám co největší množství dodavatelů, tak aby na Svatebním kompasu našly všechny dodavatele na jednom místě. Registrace je možná zdarma a navíc bez provizních poplatků.

Pro dodavatele svatebních služeb nebo majitele místa na svatbu nabízíme 3 možnosti registrace.

  1. Profil FREE – máme zájem na to, aby náš katalog obsahoval co nejvíce dat a proto za základní registraci nemusíte nic platit. Váš profil bude ihned viditelný. Nemusíte čekat na zdlouhavé schvalovací procesy. Sami ihned Váš profil uvidíte. Registrace je jednoduchá a rychlá, nezabere více jak 3 minuty. Začnete vyplněním e-mailu do registračního pole na stránce https://svatebnikompas.cz/registrace/. Na e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje spolu se stránkou, přes kterou se přihlásíte. Ve formuláři poté vyplníte vše potřebné a je hotovo.
  2. Profil BASIC –  oproti profilu FREE, máte u BASICU možnost vložení více fotografií. Vaši prezentaci označíme štítkem Náš tip a budete se přednostně zobrazovat v dané kategorii. Registrace je stejná jako u profilu FREE jen s tím rozdílem, že si ve formuláři zakliknete profil BASIC. Váš profil bude viditelný až po uhrazení platby za profil (platí se jednorázově na celý rok)
  3. Profil PREMIUM – u tohoto profilu se o Vás budeme starat jako v bavlnce. Budete moci vložit více fotografií, označíme Váš zápis štítek Top a budete se přednostně zobrazovat v dané kategorii. Navíc k tomu, vložíme na hlavní stránku Váš banner, sepíšeme o Vás (s Vámi) článek, připravíme pro nevěsty a ženichy soutěž, atd. Vše budeme hojně prezentovat na našich sociálních sítích. Registrace je stejná jako u profilu FREE a jen zakliknete profil PREMIUM. Váš profil bude viditelný až po uhrazení platby za profil (platí se jednorázově na celý rok)

Nejste si jistí, jestli se Vám investice do placených profilů vyplatí. Nevadí. Můžete zůstat klidně FREE napořád. U nás Vaše registrace nemá žádnou platnost.

Máte nějaké další dotazy nebo tipy na dodavatele, kteří by u nás rozhodně neměli chybět? Nebo byste chtěli začít ve Vašem podniku začít dělat svatby a nevíte jak na to? I Vám nabízíme pomoc.

Napište nám na svatebnikompas@seznam.cz

Děkujeme