Nezapomeňte na ženicha

h

28.10.2022

Ne, nemyslíme tím, že byste zapomněli ženicha doma a odjeli na svatbu bez něj, ale spíše to, že také příprava ženicha by se neměla podcenit a zaslouží si notnou dávku pozornosti.

Šaty, boty, účes….to vše nepochybně souvisí s přípravou nevěsty a většinou každého napadne, že je to spíše ženská záležitost. Avšak současní ženiši také věnují své svatební vizáži pozornost. Padnoucí oblek, pohodlné (a ladící) boty, návštěva kadeřníka či barberu jsou dnes již samozřejmostí spíše než výjimkou. Svou pozornost by měli ženiši zaměřit také na doplňky:

Kravata, motýlek, vázanka, kšandy

Kreativitě se meze nekladou, ale vždy myslete na to, aby vše ladilo nejen dohromady, ale také k prostředí, kde se bude svatba odehrávat.

Hodinky

Zde jde opravdu spíše jen o doplněk. Málokterý ženich má během svatby čas sledovat čas 🙂 Ale k dekorativním účelům poslouží skvěle.

Pásek

Nejen, že udrží kalhoty na svém místě, ale také skvěle doplní celý outfit. Vybírejte jak z barev opasku, tak také barvu a provedení spony. Vhodně vybraný a kvalitní pásek Vám navíc vydrží celý život.

Manžetové knoflíčky

Patří mezi dekorativní stálice a minimálně jedny manžetové knoflíčky by měl vlastnit každý muž. Ještě žádné nemáte? Nejvyšší čas si je pořídit 😉

Ženichův outfit můžete samozřejmě vylepšit ještě dalšími doplňky jako jsou spony na kravatu, klobouk, kapesníčky do klopy, šály a mnoho dalšího 🙂