Exotická svatba, zn. v Čechách

h

19.8.2020

Toužíte po romantické svatbě na pláži u moře, ale zároveň si neumíte svůj velký den představit bez celé rodiny a přátel? Nic není nemožné. Alespoň tedy pro Kláru Pecháčkovou, která uspořádala svatbu snů, po které touží nejedna dívka. Pojďte se s námi začíst do jejího vyprávění….

„Od naší první společné schůzky se snoubenci bylo téma jasné – svatba na exotické pláži plné pohody, dobrého jídla, pití a zábavy. A ne na jen tak ledajaké pláži. U jezera v Konětopech ve Středních Čechách. Bez zázemí a elektřiny. Pouze jezero, pláž a příroda.

Přípravy trvaly téměř rok a půl.

Bylo mi jasné, že nejdůležitější pro mne je sestavit základní tým, na který se mohu 100% spolehnout a podařilo se!

Vzhledem k terénu nebyly přípravy zcela jednoduché, ale dali jsme to! Za tři dny stála u jezera v Konětopech exotická pláž s bílým pískem, palmami, lehátky, slunečníky, luxusními stany s prostory pro svatební hostinu se stylovou výzdobou a dj stage. Nenechali jsme náhodě ani zázemí pro catering nebo komfortní toalety pro svatebčany.

Také na děti jsme při plánování svatby mysleli a připravili pro ně dětský koutek, který byl celý den na roztrhání.

Mysleli jsme prostě na všechno! 🙂 

Pro nevěstu byl den neskutečným zážitkem. Limuzína, přílet vrtulníkem a plavba lodí k milovanému snoubenci, který čekal na molu se svatební kyticí.

O svatebčany bylo též skvěle postaráno. Výborné jídlo a pití bylo všude kolem nás. Hosté si mohli pochutnat na dobrotách v přímořském stylu – čerstvé ryby, zelenina… Nechyběl ani stylový welcome drink, který byl podáván v kokosovém ořechu, spousta Havana rumu a pestrý doprovodný program. Fotokoutek byl též ve stylu přímořské pláže, rámeček s palmami a kokosy. O vše se postarali z Party Mirror.  

  

Den, na který se nezapomíná. Den, kdy se sen stal pro Kristýnu a Romana skutečností….A MY měníme Vaše sny ve skutečnost…“

Dodavatelé, kteří se na svatbě podíleli:

www.stany4party.cz

www.nfcp.cz

www.zamecky-catering.cz

www.facebook.com/flowersbyLucie

www.svatby-party-oslavy.cz

www.facebook.com/svatbasklarou

www.jakubmachacek.com

www.facebook.com/djsvatebni

www.klevents.cz