Zámek Loučeň

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba na zámku
PROŽIJTE POHÁDKOVOU SVATBU NA ZÁMKU LOUČEŇ

Začněte společnou cestu životem svatbou na zámku Loučeň. Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí. Jsme jediným zámeckým areálem v Čechách, který na jednom místě nabízí obřad, hostinu, i ubytování.

Pohádková svatba na zámku Loučeň

Toto je pouze pár důvodů, proč prožít jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého z nás právě na zámku Loučeň:

 • Svatební obřady pod širým nebem nebo v historických prostorách zámku…
 • Svatební noc v zámeckých komnatách nebo v Domečku knížete Alexandra…
 • Ubytování pro svatební hosty v zámeckém hotelu Maxmilián…
 • Jedinečná svatební tabule, výtečná kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín…
 • Pohádkové prostředí v blízkosti hlavních dopravních cest…
 • Služby s městským komfortem a venkovskou srdečností…

Svatební služby

PROŽIJTE SVATBU SE VŠÍM VŠUDY

Zvolte si zámek Loučeň jako start na společnou cestu životem a my se plně vynasnažíme o to, aby se tato cesta započala krásným dnem plným příjemných a nezapomenutelných zážitků.

Svatební služby na zámku Loučeň

 • Svatební dorty, tradiční domácí koláčky a výslužky
 • Fotografování, video a svatební fotokniha
 • Svatební výzdoba
 • Hudební produkce
 • Speciální svatební prohlídka
 • Jízda kočárem s dvouspřežím
 • Transport pro svatebčany
 • a další dárečky…

Svatební služby na zámku Loučeň = krásný začátek společného života

Vizážistka pro Váš den

Nevěstám, které chtějí vypadat skutečně nádherně, nabízíme služby vizážistky přímo na místě.

Svatební dorty, tradiční domácí koláčky, výslužka

Necháme pro Vás upéct svatební dorty a to dle Vašeho návrhu, dodáme vynikající domácí svatební koláčky, ať již klasické či rohové a zároveň nachystáme pro Vaše hosty svatební výslužky v klasických nebo luxusních krabičkách včetně poděkování.

Fotografování, video a svatební fotokniha

Fotoreportáž ze svatebního obřadu – výtvarné portrétování na zámku a v zámeckém parku, začátek hostiny (tištěné vybrané fotografie, CD se všemi záběry v max. rozlišení), v případě Vašeho zájmu rádi zajistíme i dva fotografy (ty nejlepší záběry ze všech úhlů během slavnostního obřadu). Kameraman – video cca 30 min. konečného materiálu.

Svatební výzdoba

Naši floristé pro Vás s láskou navážou veškerou svatební výzdobu – svatební kytice nejen pro nevěstu, ale i družičky a svatební hosty, zajistí vyzdobení svatební tabule – a i dopravu přímo na Loučeň. Dále můžeme připravit speciální výzdobu oddacího místa – květinový oblouk, vysypaná cesta okvětními lístky apod. V případě zájmu rádi zajistíme kompletní floristickou výzdobu i celého zámeckého areálu.

Hudební produkce

Doprovod nejen ke svatebnímu obřadu, ale případně i hudební produkce na večerní párty dle Vašeho výběru – harfa, trubači, klávesy, zpěv na živo, cimbálová kapela, DJ – bližší výběr hudební produkce u svatební koordinátorky.

Speciální svatební prohlídka

Komorník Jeho Jasnosti knížete Alexandra Thurn – Taxise Oto Bouda Vás mile rád provede překrásným interiérem loučeňského zámku a maximálně Vám zpříjemní speciální svatební prohlídku. Buďte vítáni! Délka prohlídky 55 minut.

Jízda kočárem s dvouspřežím

Nezapomenutelná projížďka kočárem s koňským dvouspřežím, olivrejovaným kočím po překrásném okolí Loučeňského zámku Svatojiřským lesem. Zažijte ten pocit, kdy panstvo na zámek přijíždělo jen kočárem a všichni Vás budou vítat jako zámeckou paní a zámeckého pána. Délka od jedné hodiny.

Transport pro svatebčany

Vše záleží na Vašich přáních a požadavcích. Rádi pro Vás zařídíme luxusní limuzíny, historické vozy, přivezeme a odvezeme Vaše svatební hosty nejenom z Prahy z letiště, ale i z okolních hotelů – a to jak v klimatizovaných autobusech či jednotlivě osobními vozy. Jednoduše maximální komfort pro všechny Vaše svatební hosty.

Dárečky

Svatební dárečky, které nejen Vám ale i Vašim nejmilejším hostům budou celý život připomínat jeden z Vašich nejkrásnějších dnů v životě.

Kontakt

Loučeň č. p. 1
28337 Loučeň, okr. Nymburk

svatba@zamekloucen.cz
+420 602 326 427

www.zamekloucen.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Na Chvalské tvrzi 857/4 Praha 9 – Horní Počernice 19300
Mokrá 113, Mokrá-Horákov 664 04
Byšice 59, Byšice