Zájezdní hostinec U Jiskrů

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Stodola U Jiskrů je součástí hostince, s nímž ji spojuje prostorný dvůr. Dostává se Vám kompletní nabídky restaurace, venkovních prostor a stylové venkovské stodoly. Cihlová podlaha, kamenné stěny a dřevěný strop v kontrastu s designovým osvětlením nabízí atmosféru stvořenou pro nezapomenutelné události.

Naše Elegance tradiční kuchyně a koncept celého hostince Vám dává možnost ochutnat tradiční pokrmy servírované moderně, doplněné o perfektně ošetřené čepované pivo a další nealkoholické nápoje. Pro slavnostní příležitosti máme připravená vybraná moravská vína, české pálenky a likéry. Ať už s rodinou, přáteli, nebo s obchodními partnery, stodola nabízí něco pro každou událost. Stodolu je možné rezervovat od 20ti osob.

Pokud jste se rozhodli říct si své „ANO“, tak Stodola U Jiskrů může být pro Vás tím pravým místem. Svatba ve venkovském stylu a přesto moderní. S šéfkuchařem, který Vám splní každé gastronomické přání a s kompletním inventářem restaurace, dokážeme ve stodole pohostit až 50 hostů. Pro větší počet svatebčanů jsou k dispozici prostory samotného hostince.

Zájezdní hostinec U Jiskrů spolupracuje s firmou Svatba vašich snů, která Vám pomůže zorganizovat celý Váš den tak, abyste se mohli soustředit na to podstatné. Máme pro Vás řešení i v případě, že by se veselka protáhla do pozdních hodin. Své hosty můžete ubytovat v 10 minut vzdáleném Ořechovém Dvoře s kapacitou 32 lůžek.

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Kbelnice 23
386 01 Přešťovice

rezervace@ujiskru.cz
+420 736 759 189

www.ujiskru.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Svatovítské náměstí 13, Osečná 46352
Svobodka 60 Tachov 34701
Kbelnice 23, Přešťovice 386 01