Vodní domky Rudíkov

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatba v areálu Vodních domků Rudíkov

Rybník Visílka je už roky místem přírodních svatebních obřadů, krásného párového focení a od nedávné doby i stále více oblíbeným místem netradičního ubytování ve Vodních domcích s výhledem na vodní hladinu. 

Protože dotazů a Vašich přání se množilo, rozhodli jsme se areál přizpůsobit tak, abyste si zde nejen mohli říct své ANO, ale mohli zde prožít nerušeně a uceleně jedny z nejdůležitějších dnů ve Vašem životě. 

Naše myšlenka byla od počátku jasná. Celý víkend na to, abyste nasáli atmosféru tohoto netradičního přírodního místa a i přes všechny svatební přípravy měli dostatek času relaxovat pohledem na vodní hladinu.

Pro Vaši svatbu budete mít tedy k dispozici areál na celý víkend, včetně ubytování v obou vodních domcích pro 4 osoby. Pro ostatní svatebčany můžete využít nedaleké ubytování v obci. 

Areál Vodních domků Rudíkov je schopen pojmout menší svatby do 50 osob. Pro dostatečný komfort svatebčanů, a hlavně Váš, ženicha a nevěsty, bohužel více hostů nedoporučujeme. 

Rádi Vám pomůžeme s výběrem těch správných dodavatelů, od cateringu, oddávajícího, až po fotografa či kameramana. Sami dobře víme, jak náročné je celou svatbu uspořádat, a tak Vám rádi doporučíme osoby, díky kterým bude Váš svatební den nezapomenutelný.

Budeme se těšit na Váš velký den u nás v areálu Vodních domků Rudíkov!Maximální počet svatebčanů: 50
Maximální počet lůžek: 4

Kontakt

Rudíkov 41
67505 Rudíkov

info@vodnidomky.cz
777600568

www.vodnidomky.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Heřmanice v Podještědí 280 Jablonné v Podještědí 47125
Dolní Bezděkov 1, Bratronice 273 62
Javorník 31, Čtyřkoly - Javorník 25722