Viniční usedlost Kotlářka

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Chtěli byste svým nejbližším uspořádat výjimečný večer, na který budou rádi a dlouho vzpomínat, a hledáte vhodné prostory? Usedlost Kotlářka Vám zajistí skvělé zázemí, kde najdete vše potřebné. Připravíme pro Vás menu šité na míru dle Vašich představ, zařídíme kompletní program a v případě potřeby zajistíme také pohodlné ubytování ve stylových, nově zrekonstruovaných pokojích. Hledáte-li příjemné prostředí pro oslavu narozenin, výročí, promoce, pro uspořádání školení či svateb, spolehněte se na nás a my Vám vše pod jednou střechou zajistíme. Vy se budete moci jen bezstarostně bavit.  

RESTAURACE
Stylové a útulné prostředí, ochotný personál, bohaté menu s výběrem vynikajících specialit, prostory s vnitřní kapacitou pro 40 hostů, nekuřáckou restaurací pro 50 osob a venkovní letní zahrádkou pro dalších 100 návštěvníků.

UBYTOVÁNÍ
Příjemné, nově zrekonstruované pokoje s celkovou kapacitou až 46 osob. Klidný pobyt uprostřed zeleně,v ústraní od rušného provozu, navíc nedaleko centra Prahy.

SVATBY
Vaše svatební hostina i s doprovodným programem na klíč zcela podle Vašich představ. Užijte si tento výjimečný den s námi, BEZ STAROSTÍ.

Maximální počet svatebčanů: 100
Maximální počet lůžek: 46

Kontakt

Kotlářka 115
150 00 Praha 5 - Košíře

info@usedlost-kotlarka.cz
732 128 798

www.usedlost-kotlarka.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Rokytnice 24 Vsetín 75501
Josefův Důl 310 Josefův Důl 468 44
Horní Domky 108 Rokytnice nad Jizerou 51245