Vinařství Hanzel

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Přemýšlíte nad netradičním a příjemným místem pro váš velký den? Uspořádejte svou svatbu přímo ve vinařství, kulisy kouzelné jižní Moravy jsou zárukou krásného prostředí pro váš jedinečný den. O váš svatební den se rádi postaráme. Řekněte nám, jakou máte představu, a užijte si přípravy bez stresu.
Rádi Vám zajistíme svatební dekorace, květiny, hudební doprovod i techniku a mnoho dalších věcí podle Vašeho přání, které jsou potřeba při organizaci svatby. Postaráme se o kompletní catering –  sestavíme Vám slavnostní menu snoubené s víny z produkce Vinařství Hanzel, které se stane gastronomickým zážitkem.

Můžete si vybrat z několika míst, která jsou vhodná pro konání obřadu. Pokud Vám připadá obřadní síň na místním úřadě příliš tradiční, můžete si říct své ano například v  romantické zahradě miroslavského zámku nebo přímo ve vinici.

Ve Vinařství HANZEL máte k dispozici společenský sál, který se skvěle hodí na konání svatebních oslav. Tyto prostory jsou schopny pojmout až 90 hostů. Za příznivého počasí je navíc otevřena prostorná  slunná terasa, která je vám i vašim hostům k dispozici.

Pro ubytování svatebčanů poslouží komfortní pokoje v hotelu Vinařství HANZEL. Ve spolupráci s okolními hotely jsme schopni ubytovat až 50 hostů. Pro novomanžele přichystáme krásně nazdobený a upravený svatební pokoj.

Splečenský sál 90 míst

Restaurace 40 míst

Vinný sklep 26 míst

Pokud se nebojíte přenechat nám iniciativu, rádi Vám zorganizujeme i svatbu na klíč.  Na přípravu i samotný plynulý chod svatby bude dohlížet naše svatební koordinátorka, která vám bude zárukou vynikajícího výsledku a bezstarostného průběhu vašeho velkého dne. Sjednejte si svou první informativní schůzku ještě dnes, kontaktujte recepci našeho hotelu na čísle 725 749 408 nebo e-mailu recepce@vinarstvihanzel.cz.

Maximální počet svatebčanů: 90
Maximální počet lůžek: 35

Kontakt

Malinovského 33
67172 Miroslav

recepce@vinarstvihanzel.cz
725 749 408

www.vinarstvihanzel.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Jemčinská 125/IV Jindřichův Hradec 37701
Třída Čs. armády 612 Veselí nad Lužnicí 391 81
Bořetín 4, Bořetín 394 70