Villa Richter Restaurants

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatby uprostřed starobylého vinohradu na Pražském hradě mají neopakovatelné kouzlo v každém ročním období. Dechberoucí výhledy na malostranské střechy a věže přes keře révy vinné jsou pokaždé jiné, ale vždy úchvatné.

Areál Svatováclavské vinice a Richterovy vily lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den, který pak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni, ačkoli sami budete v samém srdci velkoměsta. Unikátní poloha areálu přitom zaručuje, že všichni hosté budou mít jedinečný výhled na celé pražské panorama.

Svatební obřad ve vinici 

Civilní svatební obřad lze po domluvě uspořádat přímo uprostřed historické vinice nebo v prostorách skleníku vily. Termíny civilních obřadů vypisuje Oddělení matrik městské části Praha 1. 

Možnosti svatební hostiny 

Prostory Villa Richter nabízí hned několik možností  uspořádání svatební hostiny. Máte – li zájem o komornější svatbu, pak je pro Vás jeden z našich privátní salonků tou pravou volbou. 

Pokud plánujete rozsáhlejší svatbu pro více jak 100 hostů, doporučujeme rezervovat prostory celé Villa Richter, či exkluzivně uzavřít celý areál včetně Svatováclavské vinice, což Vám zajistí absolutně nerušený průběh Vašeho svátečního dne.  Ze všech prostor, ať už jednoho ze salonků, či terasy Piano Terra je jedinečný výhled na pražské panorama. 

Mimo standardní gastronomické služby jsme schopni také zajistit:

  • Zajištění doprovodného programu (hudba, taneční vystoupení, fireshow a další)
  • Zajištění svatebního fotografa a kameramana
  • Květinové a světlené dekorace
  • Tisk svatebního menu a jmenovek
  • Zajištění party stanů

Kontakt

Staré zámecké schody 251/6
118 00 Praha, Malá Strana

info@villarichter.cz
702 205 108

www.villarichter.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Pšovlky 37, Rakovnik 269 01
Dobříkov 199, Vysoké Mýto 56601
Lipová-lázně 25, Lipová-lázně 79061