Villa Daniela

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Milí budoucí novomanželé,

náš tým vinařského areálu Villa Daniela si oprávněně užívá již několik let označení „nejlepší svatební areál Jižní Moravy. Jelikož víme jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízíme Vám převzetí veškerých starostí od záležitostí na matrice přes slavnostní menu, květinovou výzdobu, kosmetičku či kadeřnici až po hudbu, dárky pro svatebčany či rozvoz hostů. Kapacitně jsme schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 35 osob u slavnostní tabule a do cca 100 osob celkem,  Chcete-li prožít nezapomenutelný svatební den, zeptejte se nás, co pro Vás můžeme učinit.

Své „Ano“ můžete říct pod širým nebem v naší zahradě u jezírka, ve vinném sklepě (jelikož jsme oficiálním oddávacím místem, na radnici Vám vyjdou vstříc), na zámku, v zámecké kapli či na Reistně – Kolonádě. Zajistit Vám můžeme dopravu veteránem či kočárem s koňmi, dokonalého iluzionistu, hudbu od DJ přes cimbál až po swingovou skupinu či jazzové těleso. K hojně využívanému večernímu překvapení hostů patří ohňostroj na zakázku, jenž jsme schopni pro Vás taktéž přichystat..

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb – kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukrářka a samozřejmě naše domácí kuchyně, která je plně otevřená Vašim představám tak, aby jste Vy i Vaši hosté byli 100% spokojeni.

Přejete si dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat? Zavolejte nám a my se postaráme za Vás.

Maximální počet svatebčanů: 100

Kontakt

Úvaly 77
691 42 Valtice

recepce@villadaniela.cz
+420 776 245 851

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Cínovec 275 Dubí 41501
Doubravník 256, Doubravník 592 61
Pod Holečkovými sady 383 Tábor 39001