Villa 7 Hills

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Villa Seven Hills byla vytvořené pro nejslavnostnější události.

Nachází se v elitní a chráněné kulturní a historické zóně na Barrandovských terasách, vila splňuje nejnáročnější a pragmatické požadavky. Je prostorná, pohodlná, má vlastní sály pro obřady, obývací pokoj pro slavnostní večeři, terasy pro tance a zábavu a pokoje pro ubytování hostů. Pro ještě větší pohodlí poslouží prostorná zahrada se zákoutími, bazénem, ​​grilem a jezírkem se zlatými rybičkami.

Villa Seven Hills je natolik fotogenní, že příbuzní, přátelé a známí budou obdivovat Vaše fotografie ještě po dlouhou dobu. Z terasy a oken vily je nádherný výhled na Vltavu a Prahu, který úspěšně konkuruje Vyšehradu a Pražskému hradu v krásném výhledu. Jedná se o nejluxusnější pozadí a rámec pro svatební portréty novomanželů. Pozadu nezůstává také interiér. Designový nábytek a lustry, panó, vitráže, točité schodiště, terasy, zahrada, kašna – více než 10 různých míst pro fotografování. To je nutné vidět! A na první pohled se zamilujete do svého svatebního místa.

Nájemce má k dispozici obřadní místnosti a pokoje pro hosty, organizaci svatební večeře, parkoviště, servisní služby a nezapomenutelné dojmy. Můžete si vybrat jeden z našich salonků pro provedení obřadu v jakémkoli stylu: od luxusní klasiky po retro styl. Hledáte pro Vaši svatbu stylové, luxusní, nejpohodlnější místo s ubytováním pro vaše hosty – nabízíme Vám k dispozici Villu 7 Hills.

Cena za pronájem vily na svatby začíná od 26 000 Kč!

Kontakt

Barrandovská 155/15
15200 Praha 5

info@villa7hills.com
+420 60 5222 079

www.villa7hills.com

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Malé Číčovice 26 , Malé Číčovice 252 68
Ratiboř 52, Ratiboř 378 21