Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

SVATBY SE VŠÍM VŠUDY

all-inclusive svatební den v malebné přírodě Podkrkonoší

Možná chystáte svatbu v okolí Hradce Králové. A možná byste takovou svatební hostinu rádi uspořádali v přírodě pod širým nebem. Prostředí Vily BARBORY je pro Váš výjimečný den jako stvořené.

Svatební hostiny i s obřadem

Krásy okolí Vily BARBORY a přilehlé Barunčiny vyhlídky jsou jako stvořeny pro nezapomenutelný zážitek, kterým svatba beze sporu je. U nás se již odehrála spousta svatebních obědů, rautů i svatebních obřadů. Dokážeme se tak o Vás v tento jedinečný den náležitě postarat. Pro tyto okamžiky jsme schopni připravit skupinové menu pro Vaše hosty stejně dobře jako sestavit zcela individuální menu podle Vašich přání.

Svatba nejen pod střechou

Svatební hostina může probíhat ve vnitřních prostorách penzionu, které nabízí kapacitu pro 60 osob. Další rozměr Vašemu dni ovšem dodá svatba pod širým nebem, kdy slunce a umístění v klidné přírodě daleko od civilizace dotvoří atmosféru nezapomenutelného dne. Na naší zahradě může proběhnout i samotný svatební obřad, pro jehož účely máme vybudovaný altán v samém cípu Barunčiny vyhlídky.

Svatba u nás zahrnuje

  • tradiční přivítání svatebčanů a jejich hostů (pokud si hosté tradice svatebního dne přejí)
  • přípravu svatební tabule ve stylu, který Vás a Vaše hosty okouzlí
  • svatební menu dle Vašeho přání
  • odpolední svatební raut dle Vašeho přání
  • ubytování svatebčanů
  • profesionální a zároveň lidský přístup personálu našeho penzionu po celý svatební den

Dokážeme se tak o Vás v tento jedinečný den náležitě postarat

Pomůžeme Vám s celkovou realizací svatby

Víme, jak pro vás mohou být přípravy vaší svatby časově náročné a co si budeme nalhávat, i trochu stresující. Proto jsme tu my, abychom vám s přípravami maximálně pomohli. Kontaktujte nás a připravíme pro Vás svatební den, na jehož hladký průběh budete s radostí vzpomínat.

No není to krásné prostředí pro Vaši svatbu?

Přemýšlíte o netradičním místě pro Váš jedinečný svatební den? Co takhle uspořádat svatbu v malebné přírodě, na zahradě Vily BARBORA, s překrásným výhledem až na pohoří Orlických hor.Naše zahrada je pro tento účel jako stvořená. Připravený máme i zahradní altán, ve kterém je možné uspořádat svatební obřad. Svatební hostina může probíhat ve všech prostorách naší Vily. Matrika v obci. Ozvěte se nám pro bližší informace.

Maximální počet lůžek: 18

Kontakt

Hořičky čp. 77
55205 Hořičky

info@vilabarbora.cz
(+420) 725 386 677

www.vilabarbora.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Balbínova 57, Příbram 26101
Novotného lávka 201/1 Praha 1 - Staré Město 11000
Kostelec u Kyjova 343 Kostelec 69651