Trojanův mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Trojanův mlýn se nachází na území Prahy 6 v městské části Suchdol pouze 15 minut od centra města a přesto uprostřed nádherného prostředí přírodní rezervace Tiché údolí. Kopcovitý terén civilizací téměř nedotčené přírody, syrová krása původních budov a všudypřítomný klid společně vytváří neopakovatelnou atmosféru.

Již od roku 2005 nabízíme romantický mlýn pro různé společenské akce, filmování, stanování, ustájení koní a další podobné aktivity.
K dispozici je zde historický sál, zimní zahrada s otevřeným krbem, rozlehlá a tajuplná zahrada, rozsáhlé pozemky s rybníkem.
Parkování je zajištěno na velkém parkovišti před vchodem do mlýna.

Je to zcela na Vás, zda si svatbu včetně pohoštění a obřadu zorganizujete zcela sami, či zvolíte možnost si vybrat cateringovou společnost, hudební kapely, vizážistku apod. přímo u nás. Rádi poradíme a pomůžeme!

Pohoštění je možné uskutečnit venku či v prostorné stáji a v místnosti s malým romantickým krbem. Přespat je zde možné na přilehlých pozemcích mlýna ve vlastních stanech nebo si zajistit penzion vzdálený cca 500m od mlýna. Nově k dispozici i taneční podium pod krásnou starou lípou.

Doba pronájmu pro svatbu může být na jeden den, tj. do 24h anebo na dva dny do 2h, kdy se uzavírají do 7h rána vnitřní prostory a poté od 7 do 19hodin běží svatba dále.
V ceně pronájmu nejsou zahrnuty toalety (toitoi nebo pojízdné záchody nutno objednat), úpravy přilehlých pozemků mlýna ani topivové dříví do krbu.

Při svatbě je možné objednat jízdu na koni pro děti i dospělé.

Kontakt

Trojanův mlýn 16
165 00 Praha 6

irenaporschmann@seznam.cz
+420 605 160 496

www.trojanuvmlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Biskoupky 15, Zbiroh 338 08
Jitkov 32, Jitkov - Chotěboř 58301
České Žleby 52, Lenora 38442