Svatební salon El

/
Z

Kategorie

h

Popis

Svatební salon EL vám v Brně jako jediný nabízí originální a exkluzivní modely světoznámé značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO and MIDGLEY. 

Svatební šaty Maggie Sottero jsou okouzlující již na první pohled. Okouzlí Vás Swarovského krystaly, precizní vypracování, luxusní materiály, toto vše Vám nabídnou šaty, které jsou jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších na světě. Na základě toho získala svatební značka MAGGIE Sottero, Sottero AND Midgley a její návrháři množství ocenění: šest cen Debi Awards, devět ocenění Desert Rose Awards, dvě ocenění Diva a tři ceny Dallas Rose Award. Náš svatební salon Vás okouzlí svým vkusem, elegancí a samozřejmě profesionální a příjemnou obsluhou. Pro extravagantnější nevěsty se nebojí experimentovat. Pro ty nevěsty, které jsou nerozhodnější pomůže být si jistější a sebevědomějšími. Nevěsty, které nevědí jaký model hledají, určitě najdou v salonu EL svatební šaty pro svůj výjimečný den.

 

V našem svatebním salonu EL v Brně naleznete také společenské šaty na různé příležitosti. Šaty různých barev, moderních i klasických střihů, zajímavých aplikací, které Vás udělají nepřehlédnutelnou na každé společenské události. 

Kontakt

Hybešova 30
60200 Brno

svatebnisalonel@gmail.com
+420 773 555 843

www.salonel.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Tupolevova 747, Praha 9 19000
Senovážné nám. 9, České Budějovice 37001
Česká Třebová 56002