Svatební náramky

Z

Kategorie

h

Popis

Jsme svatební náramky, neboli radost, kterou obdarovávají nevěsty své kamarádky, družičky, svědkyně a maminky. Tuto krásnou příležitost si některé z nevěst nechávají až na svatební den jako poděkování, že její kamarádky stály při ní v její krásný den a pomáhaly jí. Jiné předávají náramky ještě dlouho před svatbou jako žádost, aby jí šly kamarádky za družičky nebo svědkyně. A jiné si nechávají tuto příležitost až po svatbě jako vzpomínku na jejich nejkrásnější den.  Co vlastně jsou svatební náramky? Jedná se o náramky vytvořené převážně z minerálních kamenů, zdobeny nejrůznějšími komponenty, nejčastěji medailonky s vygravírovanými nápisy „Svědkyně“, „Družička“, „Děkuji“, „Maminka“ a „Nevěsta“. V poslední době velmi často našimi náramky obdarovávají i kamáradky samotnou nevěstu, například na rozlučce se svobodou, která je k předání naprosto ideální!
Náramky klientky kupují v jednotném stylu, laděné do barev své svatby, aby tak doplňky ladily ke zbytku svatby. Fotky pak vypadají naprosto úžasně!
Pokud si klientka nevybere přímo u nás na eshopu, rádi jí vytvoříme náramek zcela dle jejích představ (barvy, kombinace, komponenty, apod.)

Kontakt


Celá ČR

info@svatebninaramky.cz
776224490

www.svatebninaramky.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Luběnice 154, Luběnice 78346
Lom 384, Kly 27741
Dolní Brusnice 81 Dolní Brusnice 54472