Svatební krámek

/
Z

Kategorie

h

Popis

Náš svatební a dekorační online krámek se zabývá především půjčováním dekorací, inventáře a mobiliáře, dekorováním obřadů a hostin. Nabízíme také koordinaci svateb ať už částečnou nebo v plném rozsahu. Rádi Vám doporučíme naše ověřené dodavatele, za které dáme ruku do ohně.

Záleží nám na tom, aby Vaše svatba byla jedinečná, originální. Zkrátka podle Vašich představ. Ve svatební půjčovně si můžete vybrat ze stovek originálních dekorací pro Vaši hostinu a mobiliář pro Váš dokonalý obřad. Dekorace si můžete vyzvednout u nás v Neratovicích, kde máme 2 výdejní místa, případně posíláme kurýrem po celé ČR (platí mimo hlavní svatební sezonu).

Obřad bez starostí – Máte své vysněné místo na obřad, ale nemají zde slavobránu, stolek ani židličky, na které by si hosté mohli sednout? Nebo byste rádi měli svůj obřad na louce, v lese, u řeky, zkrátka na nějakém Vašem oblíbeném místě? Rádi za Vámi přijedeme. Slavobránu, stolek, židličky přivezeme a postavíme tam, kde si budete přát. Po skončení obřadu Vám dáme 30 minut na focení, poté začneme uklízet a vše zase odvezeme. Na Vás bude jen přijít a říci „Ano“.

Působíme převážně v Praze, Středočeském kraji a v Severních Čechách.

Kontakt


Neratovice

svatebnikramek@seznam.cz
734 460 486

www.svatebnikramek.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Praha
Pustá Polom 90 74769