Svatební centrum Tina Havířov

/
Z

Kategorie

h

Popis

svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, pánské obleky, svatební boty, závoje, ozdoby, svatební servis, kompletní služny pro nevěsty. Čištění šatů, úpravy šatů. Prodej látek a doplňků.

NOVĚ VE SVATEBNÍM SALONU VÁM PŘEDSTAVUJEME SVATEBNÍ ŠATY AMERA VERA a SPOSABELLA. ŠATY SI MŮŽETE NEJEN PŮJČIT, ALE I KOUPIT ZA VÝHODNOU CENU.

Svatební centrum Tina Havířov působí na trhu již 20 let. V průběhu těchto let, i díky Vám, milí zákazníci, jsme se snažili neustále zlepšovat úroveň našich služeb k Vaší maximální spokojenosti.

Jsme výhradními dovozci svatebních šatů pro Českou a Slovenskou republiku významného výrobce svatebních šatů – Agnes Bridal Dream a proto Vám můžeme poskytnout velký výběr modelů z kolekce k zapůjčení nebo i prodeji za velmi výhodné ceny v krátkých dodacích lhůtách.

Kolekce svatebních šatů, společenských šatů i pánských obleků neustále doplňujeme, abychom Vám mohli nabídnout modely stále aktuální a moderní.

Svatební šaty, společenské šaty které si u nás zapůjčíte Vám bezplatně upravíme a jsou pro Vás vždy perfektně vyčištěné a vyžehlené.

V naší nabídce kromě svatebních šatů máme i šaty společenské, svatební obleky i košile Za pozornost stojí rovněž výběr svatebních bot za velmi příznivou cenu.

U nás najdete rovněž širokou nabídku látek, materiálů a krajek pro výrobu svatebních i společenských šatů.

Kontakt

Frýdecká 1/477
736 01 Havířov-Bludovice

svatebnimoda@svatebnimoda.cz
+420 739 089 588

www.svatebnimoda.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Denisova č.p. 26, Jindřichův Hradec 37701
Prosecká 26, Praha 8 18000
Horní Brašov 255, Týn nad Vltavou 375 01