Svatební centrum CAXA

/
Z

Kategorie

h

Popis

Svatební centrum CAXA v Olomouci funguje úspěšně již od roku 2000. Během několika let se nám podařilo vytvořit kvalitní zázemí a služby pro nevěsty a troufám si říct, že jsme v současné době největším salonem s nejširším spektrem služeb v České republice. Neustále se vyvíjíme, sledujeme svatební trendy a přizpůsobujeme naši nabídku poptávce trhu a našich zákazníků.

Myšlenka otevřít svatební salon v Brně  vznikala poměrně dlouho, a to zejména na základě poptávky zákazníků z Brna a okolí. Přece jen Olomouc je pro jihomoravské zákazníky tak trochu z ruky a pokud si chcete půjčit svatební šaty, musíte nás navštívit minimálně třikrát. Rozhodli jsme se tedy přiblížit  k Vám a doufám, že tento krok nám přinese další spokojené zákazníky a náš salon přispěje ke zkvalitnění nabídky  svatebních šatů, společenských šatů a celého svatebního servisu v Brně.

A protože většina svatebních salonů v Brně se nachází v centru, i my jsme se rozhodli přidat se k této lokalitě, přestože víme, že není lehké v centru Brna zaparkovat. Doufáme, že se s tímto drobným nedostatkem vyrovnáte. Jako kompenzaci Vám nabízíme opravdu krásné prostředí pro výběr Vašich svatebních šatů a všeho ostatního na ploše 400 m2, dále pak velmi vstřícnou otevírací dobu 7 dní v týdnu od 10 do 20 hodin a zejména velký výběr svatebních i společenských šatů a kvalitní služby na úrovni.

Kontakt

Jánská 9
60200 Brno

caxabrno@gmail.com
777 81 88 99

www.caxabrno.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

V Horkách 1407/19, Praha 4 14000
Sokolská 5, Olomouc 77900
Olomoucká 67, Velký Týnec -Vsisko 783 72