Strnadovský mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Vážení snoubenci,

dovolte mi pozvat Vás do prostor Strnadovského mlýna, kde zažijete svoji svatbu snů! Toto místo je prosycené jedinečnou pozitivní energiii… Mlýn zde stojí možná už od 11století…je obklopen nádhernou romantickou přírodou, rybníkem a farmou plnou zvířat. Panuje zde příjemná rodinná atmosféra, díky které se zde budete cítit jako doma. Možná ani nebudete chtít z mlýna odjet…
Malebné venkovské prostředí, krásná příroda, zpěv ptáků a svit sluníčka, to vše podtrhne atmosféru Vašeho svatebního dne. A mlýnská zákoutí i romantické okolí Vám nabídnou mnoho krásných příležitostí pro Vaše svatební fotografie.
Věřte, že uděláme vše pro to, abyste si svůj svatební obřad, svatební hostinu i celý pobyt na mlýně náležitě užili. Pro sezónu 2020 pro vás chystám několik překvapení… jedno už je na místě a to veliká zemní trampolína, pro vaše malé i velké děti…  

Váš mlynář, Tomáš Kocman

Pohodlně, na jednom místě bez časového omezení

kdo by dnes chtěl přejíždět mezi hostinou obřadem a ubytováním??? U nás je to vše na jednom místě: uspořádáme Váš svatební obřad, přichystáme hostinu a ubytujeme Vaše hosty. Romantické venkovské prostředí, krásná okolní příroda, zpěv ptáků a svit sluníčka, to vše podtrhne originalitu vašeho svatebního dne. Mlýn je ideální pro střední až velké svatby (60 až 120 lidí) a Vaše svatební oslava zde může trvat bez omezení až do rána. Malé svatby (pod 50 os) také děláme, termíny nabízíme však obvykle jiné než sobotní i když dohoda je možná.

Svatební obřad

Jednou z nejdůležitějších částí svatebního dne je bezesporu samotný obřad. U nás můžete mít svůj svatební obřad blízko rybníka, v sále Staré Mlýnice či na malebné louce, sekané do tvaru srdce. Je jen na vás, které místo vás nejvíce okouzlí a stane se svědkem vašeho vstupu do společného manželského života.

Výhodou Strnadovského mlýna je i to, že naše pozemky se nacházejí v působnosti dvou matrik, což zvyšuje pravděpodobnost, že Vámi vybraný termín obřadu bude k dispozici. Kromě toho vřele doporučuji alternativní oddávající jako jsou pastoři netradičních církví, kteří vás nejenom mohou dojmout, ale i pobavit, rozhodně je to však nezapomenutelný zážitek pro vás i hosty.

Svatební hostina venku, ale i v případě nutnosti v krásném sále historické mlýnice

Při teplém a slunečném počasí může být vaše svatební hostina venku na čerstvém vzduchu (venkovní zastřešení je možné domluvit). Při opravdu nepříznivém počasí se můžete případně přemístit do vnitřních prostor Mlýnice.

  • Svatební hostina může být servírovaná, formou rautu či kombinací přizpůsobenou Vašemu přání.
  • Samozřejmostí je svatební menu, připravené přesně podle Vašich představ.

Náš personál udělá vše pro to, abyste na svůj svatební den na Strnadovském mlýně dlouho s láskou vzpomínali.

Další svatební servis

Víme, jak je příprava svatby náročná a jak je těžké získat kvalitní kontakty na ty, kteří Vám s její realizací pomohou. Můžeme Vám předat prověřené kontakty, které na místě budete potřebovat:

  • na skvělé oddávající, veselé, flexibilní,
  • na úžasnou cukrářku, která splní každé Vaše přání,
  • na profesionálního svatební fotografku či fotografa, 
  • a na kameramanku či kameramana s dronem,
  • na svatební květinářku,
  • na různé vystoupení např. ohňové show,
  • pro návrh a výrobu originálních svatebních oznámení a další…

Zábava a doprovodný program

Rádi bychom, abyste se ve svůj velký den cítili skvěle. Proto, budete-li chtít, pomůžeme Vám zajistit i doprovodný program. O vaše děti se postaráme – nová zemní trampolína, herna atp… Chcete se posadit na koně, vyfotit se zvířaty? Líbily by se Vám na svatbě retro automobily? Chcete ohňostroj nebo zmrzlinový servis?  Taneční  nebo ohňové vystoupení pro své svatební hosty? Nebo máte jiná tajná přání? Nebojte se nás zeptat…

A exkurzi na Francisovu turbínu a katr můžeme naplánovat klidně i o půlnoci… O děti bývá také postaráno. K dispozici je pískoviště, trampolína, brouzdaliště, bazén, houpačky, případně vnitřní dětská herna…

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Jesenice
264 01 Vršovice 1

mlyn@strnadovskymlyn.cz
+420 318 877 223

www.strnadovskymlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Velvarská 36 , Olovnice 273 26
Na Kopci 537 Hlohovec 69143
Labská 1, Špindlerův Mlýn 54351