Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Vážení snoubenci,

jsme velice rádi, že jste objevili Statek U Prahy a těšíme se na setkání ve Škvorci. V roce 2017 jsme po třech letech náročné rekonstrukce dokončili celý areál, do kterého jsme vložili nejen naše nápady a zkušenosti, ale také ruce a elán. Doufáme, že Vás naše prostory zaujmou kvalitním zpracováním, čistým designem, praktickým řešením a propracovaností jednotlivých detailů. Zážitek z dokonalé svatby však není pouze o krásném místě, ale i o příjemné atmosféře a mimořádných službách. Pro nás je každá svatba jedinečná.

V rámci svatební sezóny nabízíme 20 exkluzivních víkendových termínů, kdy prostory pro svatbu budou patřit jen Vám a na celý víkend. Pracujeme v rodinném kolektivu, u nás se setkáte s přátelskou atmosférou, individuálním přístupem a komplexními službami. Dokážeme zajistit nebo doporučit správné dodavatele tak, aby průběh svatby proběhl přesně podle vašich představ.

Prostředí statku je vždy čisté a upravené. Líbí se nám jednoduchý a minimalistický design. V tomto duchu dokážeme areál nazdobit. Dekorace vám nepředepisujeme, pokud máte vlastní dekoratérku, areál přizpůsobte vašim představám.
Mějte více času na sebe a na své hosty a využijte možnost uspořádat vše na jednom místě. Obřad je možné mít v zahradě, jsme vybaveni potřebným inventářem i v případě mokré varianty. I když je obec Škvorec v blízkosti Prahy s výbornou dopravní dostupností, nemusíte cestovat. U nás ubytujete sebe i své hosty.

Občerstvení je nedílnou součástí svatebního dne. Našemu jídlu věnujeme velkou pozornost. Pečlivě jsme vybrali naše kuchaře, kteří s ještě větší pečlivostí vybírají suroviny pro svatební menu. Náš catering je společenskou událostí, při které grilujeme venku a reagujeme na potřeby našich hostů. Nezapomenutelný zážitek slibuje menu sestavené ve spolupráci s Davidem Diazem v duchu středomořské kuchyně.

Ke každé svatbě přistupujeme s individuální péčí a hlavní prioritou je Vaše spokojenost.
Radek a Aneta Pecháčkovi

Maximální počet lůžek: 18

Kontakt

Masarykovo náměstí 41
250 83 Škvorec

lucie@statekuprahy.cz
+420 608 513 534

www.statekuprahy.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Dříš 21 Deštné v Orlických horách 51791
Máchova 1727, Litvínov 1 436 01
Na Kopci 537 Hlohovec 69143