Statek Blaník

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Zveme Vás k příjemné rekreaci na stylově zařízeném statku uprostřed malebné přírody pod bájnou horou Blaník. Statek se nachází v malé klidné osadě Světlá pouze 70km od Prahy. Nabízíme ubytování ve velmi příjemných stylově zařízených pokojích s kachlovými kamny. Dětem uzavřený dvůr, bazén, poležení na kachlové peci, oplocenou zahradu. Součástí je venkovní zastřešený bazén,  brouzdaliště pro děti, vlastní rybník s kapry, zahradní posezení s grilem a keramickou pípou na pivo, hřiště na fotbal, volejbal a jiné míčové hry, biliárd, trampolína, stolní tenis, stolní fotbálek, kroket, prolézačky, pískoviště, v zimě možnost lyžování –  lyžařský vlek 2km.

Vhodné pro rodinné dovolené, oslavy, firemní akce, večírky  svatby.

Prostředí penzionu je ideálním místem pro pořádání team-buildingových a out-doorových akcí. K dispozici je jednací sál pro 55 osob, TV, DVD, promítací plátno. Wi-Fi je volně k dispozici.

Klientele nabízíme zajištění celodenního stravování. Možnost zapůjčení chladícího zařízení na pivo, grilovacího boxu na opékání kýty, krůty, selete.

Celkem 54 lůžek – 15 pokojů. Statek si je možné pronajmout celý, jednu z jeho samostatných částí nebo jednotlivé pokoje.

V samostatné části ve dvoře je malý a velký apartmán.

Malý apartmán s kachlovými kamny a možností poležení na peci má 7 lůžek. Dva třílůžkové neprůchozí pokoje, 1 lůžko v kuchyni a sociální zařízení.  

Velký  apartmán má 36 lůžek v 10 pokojích   /1 x dvoulůžkový, 3 x třílůžkový – jeden s vlastní kuchyní, 5 x čtyřlůžkový – jeden s vlastní kuchyní /, 1 x pětilůžkový, každý s vlastním soc. zařízením,  společenskou místností s malovanými  kachlovými kamny,  plně vybavenou kuchyní včetně myčky na nádobí a automatického espresa.

Dále nabízíme roubenku  s vlastním vchodem ze zahrady s 11 lůžky.  Ve dvou čtyřlůžkových pokojích,  každý s vlastním soc zařízením je 8 lůžek.  Ve velké společenské místnosti  s malovanými kamny, koupelnou a kuchyní včetně myčky na nádobí jsou  3 lůžka. 

K dispozici je společenský sál pro 55 osob s vlastní plně vybavenou kuchyní, včetně myčky na nádobí, automatického espresa a sociálním zařízením.

Farma Blaník Miloše Zapletala vzdálená 1 km.

V případě většího počtu hostů možnost ubytovat v našich dalších objektech.

Více zde: https://www.statekblanik.cz/statek-blanik/

Více zde: https://www.statekblanik.cz/statek-blanik/

Maximální počet lůžek: 54

Kontakt

Světlá 2
257 06 Louňovice pod Blaníkem

chaloupkapodblanikem@seznam.cz
+420 603 155 215

www.statekblanik.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Na Dobré vodě 39, Praha-Křeslice 104 00
Mušlov 11, Mikulov 692 01
Domanín 127, Bystřice nad Pernštejnem 593 01