Starý Mlýn u Byšic

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Toužíte po svatbě v romantickém prostředí částečně zrekonstruovaného mlýna v těsné blízkosti rybníků uprostřed krásné středočeské přírody?

Starý Mlýn leží u obce Byšice, v dojezdové vzdálenosti 12 km od Mělníka a 28 km z Prahy – Letňan. Nabízíme vám uspořádání vaší svatby nebo jiné akce, celý areál bude uzavřen pouze pro vaši společnost.

Váš velký den vám pomůžeme uspořádat od A do Z. Připravíme a nazdobíme pro Vás obřadní místo na mole u rybníka, k dispozici budete mít aparaturu pro ozvučení obřadu, taneční parket, velkou zastřešenou terasu pro venkovní posezení a zábavu (kapacita cca 120 míst), zajistíme svatební hostinu nebo raut dle Vašeho výběru, Vaši hosté můžou využít bar vč. obsluhy – v prostorách bývalé mlýnice – zde se vaše hostina a raut může konat také v případě nepříznivého počasí. Svatební hosté se mohou ubytovat ve čtyřech prostorných apartmánech s kapacitou 23 osob (plus je možné zajistit přistýlky). Nově máte k dispozici také samostatné novomanželské apartmá. Po celou dobu pronájmu můžete využít našeho fotbalového hřiště, wellness se saunou, párou a vířivkou nebo si užít romantickou projížďku na loďce po rybníku. Samozřejmostí je dostatečně velké parkoviště pro hosty.

Rádi pro vás zajistíme i další služby jako kompletní květinovou výzdobu, svatební dort, pronájem historického vozidla, profesionálního DJ vč.aparatury po celý den, ohňostroj a jiné. Zkrátka ze všech sil se vynasnažíme, aby Váš “den D” proběhl přesně podle Vašich představ.

Maximální počet svatebčanů: 120
Maximální počet lůžek: 23

Kontakt

Byšice 59
Byšice

kustlova@vozab.cz
608 715 650

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bzové 339 Karolinka 75605
Zvírotice 45, Zvírotice 264 01
Chržín 1, Velvary 27324