Spálovský mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Areál Spálovský mlýn je svou polohou a vybavením ideálním místem pro školní pobyty (školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy), letní tábory či jiné formy skupinové rekreace. Všem ubytovaným v areálu je k dispozici bazén, jídelna, společenské místnosti, hřiště, týmové aktivity a to vše na třech hektarech vlastních pozemků.

Čeká Vás rodinná oslava, svatba, pánská jízda nebo třeba rozlučka se svobodou a nevíte, kam všechny ty lidi uložíte a kde nebudete rušit sousedy? Pokud jste duše romantické a rádi trávíte čas v přírodě, je Spálovský mlýn – rekrační areál v přírodě ideální volbou.

Sousedy Vám budou pouze lesy a louky, takže se nemusíte bát, že budete někoho rušit svým veselím. Ubytování je pro nás také hračka a akce pod hvězdami s opékáním u ohně má něco do sebe. Pokud byste si rádi protáhli svá těla při nějakém sportování, rádi zapůjčíme sportovní pomůcky a materiál, také můžete využít naše týmové aktivity přímo v areálu nebo se jen tak courat po okolí krásnou přírodou.

Víme, že každý má jiné požadavky a představu, proto pojďme vše doladit společně k Vaší spokojenosti.

V oblasti organizace oslav, svateb, rozluček se svobodou pro Vás můžeme zajistit široké spektrum služeb, abychom naplnili Vaše požadavky. Stačí nás kontaktovat, sdělit nám Vaši představu a my Vám připravíme nabídku.

Vzhledem k tomu, že máme bohaté zkušenosti v této oblasti, můžeme prostřednictvím našich pracovníků, případně našich partnerů zajistit:

  • stavbu pódia, ozvučení a osvětlení kulturní produkce
  • párty stany a jiné typy venkovního posezení
  • catering (reprezentativní catering, grilované sele či kýta)
  • nápojový catering (výčepy, profesionální barmanská show, míchané drinky)
  • kulturní vystoupení (kapely, fireshow, moderátor)
  • doprovodný program pro děti, sportovní aktivity
  • ohňostroj

Kontakt

Spálov 123
742 37 Spálov

rezervace@spalovskymlyn.cz
737 310 761

www.spalovskymlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Haklovy Dvory 2235, České Budějovice
Skelná Huť 53 Manětín 33162
Tuchom 1