RH Svatby

/
Z

Kategorie

h

Popis

Krásný den milé nevěsty,
jmenuji se Radka a jsem oficiální certifikovaná svatební koordinátorka. S jistotou mohu říci, že od doby mé svatby se svatby a především jejich příprava a pomoc nevěstám stala hlavně mým koníčkem. V přípravách svatby a koordinaci jsem našla přesně to, co jsem hledala. Mohu využít svoje organizátorské schopnosti, využít svoji kreativitu a hlavně mohu pomoci nějaké nevěstě, či ženichovi ve splnění jejich snů.
 
Každá z nás sní o dokonalé svatbě a o tom, aby se tento den stal nejkrásnějším dnem v životě. Dokonalý den ale vyžaduje spoustu příprav, zařizování a času, kterého každý máme málo pokud pracujeme, máme dítě nebo do toho všeho studujeme… Co si budeme povídat není lehké vše skloubit dohromady. Proto je dobré mít nablízku člověka, který se postará o to, aby byl tento den co nejkrásnější a aby jste si ho vy mohli užít naplno. Nikdo Vám nemůže slíbit, že vše bude dokonalé ale JÁ Vám mohu slíbit to, že se pokusím z plných sil, aby to bylo co nejdokonalejší!!!
 
Ráda si s Vámi dám společnou kávičku a vyslechnu si Vaše představy a přání a pomohu Vám tyto představy a touhy splnit na 100%… Budu se těšit na spolupráci… Vaše RHSvatby

Kontakt

Pod Spravedlností 1710
67602 Moravské Budějovice

rhsvatby@email.cz
724775367

www.rhsvatby.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Praha
Modletická 1390/1, Praha 14900
Sladkovského 1250/1, Plzeň 326000