Restaurace pod zámkem

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Jistě chcete, aby svatba patřila mezi nejkrásnější dny vašeho života. Rádi Vám pomůžeme připravit takový obřad i hostinu, na kterou budete vzpomínat Vy i Vaši přátelé.

Pohádková atmosféra naší restaurace a okolí, prvotřídní kuchyně i naše dlouholetá spolehlivost a profesionalita, to jsou záruky, že Váš svatební den proběhne tak, jak si budete přát.

Ačkoliv každý rok připravíme několik desítek svatebních obřadů a hostin, soustředíme se na každý detail, posloucháme přání svatebčanů a máme radost z toho, že každá svatba u nás je opravdu jedinečná.

Chcete-li, aby vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, pojďme se potkat. Poslechneme si Vaše představy a připravíme pro vás právě takovou svatbu, jakou si budete přát.

Obřad můžeme připravit nejen uvnitř restaurace, ale třeba i pod slavobránou na naší terase nebo přímo venku na zahradě pod zámkem. Kapacita restaurace je 120 lidí, dalších 70 svatebčanů se pohodlně usadí na terase. Pro menší sešlosti nabízíme také uzavřený a oddělený salonek.

Těšíme na Vás

Maximální počet svatebčanů: 190

Kontakt

Hlavní 87
252 43 Průhonice

restaurace@podzamkempruhonice.cz
+420 720 031 554

www.podzamkempruhonice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Dolní Adršpach 1 Teplice nad Metují 549 57
Lubno 30, Frýdlant nad Ostravicí
Holašovice 3, 373 84 Jankov