Restaurace & penzion Staré Časy

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním malých oslav i velkých svateb. O svatbu se Vám postaráme s kompletním servisem. Sestavíme Vám menu dle Vašeho přání, vyzdobíme tabuli a celou restauraci. Při hostině se o Vás bude starat zkušený personál s osobním přístupem. Pomůžeme Vám při zajištění místa obřadu nebo Vám připravíme stavební altán přímo u nás na zahradě. 

Nabízíme Vám velký taneční sál, salónek a restauraci pro slavnostní tabuli, v létě krásnou terasu na střeše penzionu. Kapacita sálu je 50 osob +  prostor pro tanec a raut. Pro větší oslavy máme k dispozici sál a salónek (100 osob), který lze propojit + prostor pro tanec a raut. Při pěkném počasí můžete využít i letní zahrádku, která bude vyhrazena pouze pro svatební hosty. Celý sál je technicky ozvučen. Můžeme Vám zapůjčit dataprojektor a projekční plátno, které můžete využít k prezentaci fotografii (zdarma). V případě potřeby Vám pomůžeme při zajištění hudby, fotografa, kameramana.

Bonus: u nás neplatíte za pronájem místnosti! 

Dárek pro novomanžele od penzionu Staré časy!

Pro novomanžele nabízíme ubytování v jednom z krásných nových pokojů ZDARMA*!!! Pro další informace ohledně svateb a pro případnou rezervaci termínu nás prosím kontatujte.

 
*Ubytování zdarma platí pro svatební hostiny v počtu 30 a více osob. 

Maximální počet svatebčanů: 100

Kontakt

Horní Bečva 367
756 57 Horní Bečva

info@penzion-starecasy.cz
+420 571 610 844

www.penzion-starecasy.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Smolotely 96 Smolotely 26236
Čsl. armády 303, Svratka 59202
Malíkovice čp. 1 Malíkovice 27377