Relax park Modrá stodola

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

U NÁS VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Hledáte dokonalé místo v těsné blízkosti Prahy a toužíte po prostředí, kde se moderní styl mísí s rustikálními kořeny bývalé stodoly? Chcete prožít Váš svatební den na jednom místě bez zdlouhavých přejezdů? Pak je MODRÁ STODOLA to pravé místo pro Váš jedinečný svatební den. 

Komplexní areál MODRÉ STODOLY se pyšní stylovou restaurací s rozlehlou terasou a možností grilování (nejen v letních měsících), která je obklopená zahradou jako stvořenou pro venkovní svatební obřad. Bohatá nabídka vnitřních prostor pro obřad a hostinu je ozvláštněna o jedinečný doprovodný program. Těšit se můžete na 4 bowlingové dráhy, únikové místnosti a především na music cocktail club s profesionální ozvučovací technikou, díky kterému můžete s rodinou a přáteli slavit až do rána.

Myslíme na všechny Vaše hosty! Pro rodiny s dětmi máme nově zrekonstruované hřiště se zabudovanou trampolínou, lanový park pro teenagery a v případě špatného počasí také prostorný dětský koutek. Rodinu a přátele rádi ubytujeme v krásných pokojích našeho čtyřhvězdičkového hotelu a novomanžele v luxusním apartmá. Po celou dobu je k dispozici až 70 parkovacích míst přímo v areálu. Snadná dostupnost z dálničního okruhu i blízkost mezinárodního letiště Václava Havla zaručí bezproblémový příjezd všech pozvaných hostů na svatbu.

Nezapomínáme však ani na Vás, snoubence, a jsme připraveni s Vámi tento velký den doladit do nejmenších detailů!

SVATEBNÍ PROSTOR STODOLA

Romantický prostor původní stodoly z 18 tého století – opuka, dřevo a kov, autentické dekorace ze statku a přesto moderní a pohodlné celoroční zázemí pro všechny hosty. Svatební obřad i zábava může probíhat i uvnitř Stodoly. Prostor je určený pro větší svatby od 60 hostů do 200 sedících hostů. V letních měsících otevřením prostor do zahrady s jezírkem, grilem a udírnou jsme schopni udělat párty až pro 250 osob.

SVATEBNÍ PROSTOR TERASA

Otevřený prostor s francouzskými dvěřmi, kde probíhá slavnostní oběd, je přímo propojený s venkovní terasou, na které může probíhat grilování, vystupování kapel apod. Z prostor terasy je hezký výhled na zahradu se zvrostlými stromy a přilehlým dětským hřištěm

SVATEBNÍ PROSTOR KOZA VE VOZE

Vzdušný, prosklený prostor v moderním designu spojený přímo se zahradou a venkovními terasami je vhodný pro menší svatby do 40 osob. Uspořádání stolů lze ve tvaru T nebo I. Vhodné pro servírovaný i rautový způsob obsluhy. Nealkoholické nápoje jsou podávány prostřednictvím nápojového koutku. Bar slouží pro výdej točených nápojů, profesionály míchaných drinků a alkoholu a volně navazuje na výdej nápojového koutku a cateringu.

Maximální počet svatebčanů: 200
Maximální počet lůžek: 60

Kontakt

Spojovací 918
25262 Horoměřice, Praha - západ

svatba@modrastodola.cz
220406444

www.svatbamodrastodola.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Modrokamenná 150, Janské Lázně 54225
Březová 157, Březová (Sokolov) 35601
Vystrkov 179, Kozárovice 26272