Relax park Modrá stodola

Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

U NÁS VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Hledáte dokonalé místo v těsné blízkosti Prahy a toužíte po prostředí, kde se moderní styl mísí s rustikálními kořeny bývalé stodoly?

Chcete prožít Váš svatební den na jednom místě bez zdlouhavých přejezdů? Pak je MODRÁ STODOLA to pravé místo pro Váš jedinečný svatební den. 

Komplexní areál MODRÉ STODOLY se pyšní stylovou restaurací s rozlehlou terasou a možností grilování (nejen v letních měsících), která je obklopená zahradou jako stvořenou pro venkovní svatební obřad. Bohatá nabídka vnitřních prostor pro obřad a hostinu je ozvláštněna o jedinečný doprovodný program. Těšit se můžete na 4 bowlingové dráhy, únikové místnosti a především na music cocktail club s profesionální ozvučovací technikou, díky kterému můžete s rodinou a přáteli slavit až do rána.

Myslíme na všechny Vaše hosty! Pro rodiny s dětmi máme nově zrekonstruované hřiště se zabudovanou trampolínou, lanový park pro teenagery a v případě špatného počasí také prostorný dětský koutek.

Rodinu a přátele rádi ubytujeme v krásných pokojích našeho čtyřhvězdičkového hotelu a novomanžele v luxusním apartmá.

Po celou dobu je k dispozici až 70 parkovacích míst přímo v areálu. Snadná dostupnost z dálničního okruhu i blízkost mezinárodního letiště Václava Havla zaručí bezproblémový příjezd všech pozvaných hostů na svatbu.

Nezapomínáme však ani na Vás, snoubence, a jsme připraveni s Vámi tento velký den doladit do nejmenších detailů.   

 PRONÁJEM PROSTOR ZDARMA

Maximální počet svatebčanů: 200
Maximální počet lůžek: 60

Kontakt

Spojovací 918
25262 Horoměřice, Praha - západ

svatba@modrastodola.cz
220406444

www.svatbamodrastodola.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Královky 197, Jince 26223
Tovačovského 318, Kroměříž 76701
Horní Lipová Lipová-lázně 79063