Relax Kyčera

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Jeden z nejkrásnějších dnů v životě můžete prožít a oslavit se svými blízkými u nás! Rádi Vám připravíme svatbu v našem hotelu na Prostřední Bečvě, v blízkém okolí  Rožnova pod Radhoštěm. 

Svatební starosti nechejte na nás!                          

Máme více jak desetileté zkušenosti s pořádáním oslav jak v malém rozsahu nebo s více jak sto hosty.  O svatbu se Vám postaráme s kompletním servisem. Sestavíme Vám menu dle Vašeho přání, vyzdobíme tabuli a celou restauraci. Při hostině se o Vás bude starat zkušený personál s osobním přístupem. Pomůžeme Vám při zajištění místa obřadu nebo Vám připravíme stavební altán přímo u nás v hotelovém areálu. 

Nabízíme Vám velký taneční sál – pro až 120 osob +  prostor pro tanec a raut.  Při pěkném počasí můžete využít i letní terasu a stylovou restauraci, která může být  vyhrazena pouze pro svatební hosty. K prezentaci fotografii (zdarma)můžete využít Tv ve vestibulu. V případě potřeby Vám pomůžeme při zajištění hudby, fotografa, kameramana.

Dárek pro novomanžele od nás !

Pro novomanžele nabízíme ubytování v jednom z krásných nových apartmá ZDARMA!!!

Rodinná oslava

Připravíme Vám stůl pro malou soukromou oslavu až po velkou narozeninovou party – vše individuálně nabídneme a sestavíme podle Vašich představ. Konání rautů, banketů a v letních měsících grilovacích party na terase.

Maximální počet svatebčanů: 120

Kontakt

Prostřední Bečva 635
75656 Prostřední Bečva

relax@kycera.cz
777 662 153

www.kycera.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bedřichov 163 Bedřichov u Jablonce nad Nisou 46812
Piesok 4015/B7 Modra 90001
Příchovice 130 Příchovice 468 48