Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ OLŠINA

Ve svazích nad přehradou Lipno, zasazeno do panenské přírody přímo na břehu nejvýše položeného chovného rybníku v České republice se nachází Resort Olšina. Oáza klidu v nedávno ještě zapovězeném koutě Šumavy na Českokrumlovsku, který byl dlouhodobě uchráněn od intenzivního civilizačního ruchu.

Místo se strategickou polohou, odkud můžete v létě vyrazit do Národního parku Šumava do Novohradských hor, na Lipno, ke Schwarzenberskému plavebnímu kanálu, na výlety do Rakouska i Německa, v zimě pak na běžkařské stezky v okolí nebo na sjezdovky tuzemských skiareálů v okolí Lipna, ale i do nedalekého největšího rakouského lyžařského střediska mimo Alpy – skiresortu Hochficht.

Z Olšiny máte na dosah ruch lipenských pláží, nejlepší lyžařské areály, přímo můžete nastoupit na šumavské cyklostezky, nebo se vydat na výlet nejmalebnější šumavskou lokálkou na Schwarzenberský kanál či do Českého Krumlova z nedaleké lesní zastávky Hodňov. Přitom ale budete ubytováni v přírodní oáze klidu a míru stranou od všeho ruchu.
Pokud tedy hledáte na svoji dovolenou ubytování Lipno, využijte služeb našeho Resortu Olšina a my se o Vás rádi postaráme. Mnoho možností aktivit v okolí naleznete i na regionální stránce oblíbeného ubytovacího portálu MegaUbytko.cz – ubytování Šumava, více informací také v kategorii chaty k pronájmu.
Přijeďte poznávat krásy našeho okolí. Těšíme se na Vás.

 
 

Maximální počet svatebčanů: 140
Maximální počet lůžek: 148

Kontakt

Horní Planá
382 26 Horní Planá

rekreace.olsina@vls.cz
739 485 274

www.vls.cz/cs/rekreacni-zarizeni/olsina/rekreacni-zarizeni-olsina

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Masarykovo náměstí 97, Zbiroh 33808
Hradisko 467, Luhačovice 76326
Tovární kolonie 45 Břeclav 4 - Poštorná 69141