Rebel Na Farských

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Rebel Na Farských se nachází v srdci Českomoravské vrchoviny, ve Žďáře nad Sázavou. Ten je znám díky památce UNESCO – kostelu sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře s půdorysem ve tvaru pěticípé hvězdy.

Klub Rebel Na Farských je v přízemí nově zrekonstruované budovy s výhledem do parku Farská humna u břehu řeky Sázavy. Je pouhých 200 m od žďárského náměstí, kde si v renesanční radnici nebo v gotickém kostele sv. Prokopa řeklo své „ano“ několik novomanželů. Díky 220 m² prostoru je Rebel Na Farských stylovým místem pro uspořádání svatební hostiny pro 80 hostů. V případě potřeby je možné navýšit kapacitu díky propojení s pivovarskou restaurací. Náš taneční parket je plně technicky vybaven pro živou i reprodukovanou hudbu se světelnými efekty a novomanželům nabízíme techniku pro prezentaci fotek nebo soutěže.

Samozřejmostí jsou profesionální služby a catering se širokou nabídkou jídel a nápojů. Hlavními zásadami jsou čerstvé suroviny, domácí kuchyně a poctivé porce. Jelikož jsme brandová restaurace havlíčkobrodského pivovaru, pak nemůže chybět perfektně ošetřené a správně čepované pivo Rebel. Velké skupiny s oblibou využívají náš venkovní party stan, hlavně pro večerní grilování.

Pokud sníte o svatbě v přírodě a přesto v centru města, tak Rebel na Farských je to pravé místo pro vás!

Maximální počet svatebčanů: 80

Kontakt

Zahradní 387/2
59101 Žďár nad Sázavou

klub@rebelnafarskych.cz
+420 778 474 339

www.rebelnafarskych.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Dolní Věstonice 123, Dolní Věstonice 691 29
Smolotely 96 Smolotely 26236
Spojovací 918 Horoměřice 25262