Ranch Jestřebice

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Začněte psát společný příběh, daleko od všedního shonu, podle svého, kde na Vás dýchne volnost, klid, pohoda a krásná krajina.

Ranch Jestřebice je ideálním místem pro Vaši svatbu v romantickém prostředí. Celou svatbu připravujeme s pečlivostí a individuálním přístupem. Mějte více času na sebe i na své hosty a využijte možnost uspořádat vše na jednom místě.

NÁDHERNÉ PROSTŘEDÍ

Prostory ranče jsou obklopeny krásnou přírodou, díky které na vaši svatbu nezapomenete nejen vy, ale také vaši hosté.

KOMPLETNÍ ZÁZEMÍ

Svatební brána na louce, ubytování v penzionu, luxusním srubu nebo apartmánu, restaurace se sálem v případě mokré varianty a krásná místa na ty nejhezčí svatební fotografie.

JÍDLO TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Připravíme vám celé svatební menu i s rautem. Naši kuchaři používají kvalitní lokální suroviny.

SVATBA SNŮ V PŘÍRODĚ ČESKÉ SIBIŘE

Řídíme se mottem „místo, kam se budete chtít vracet“, a proto si zakládáme na osobitém přístupu. Naše nabídka zahrnuje obřad, rozmanité gastronomické služby, bohatý program, skvělou párty a ubytování. Rádi Vám předáme kontakt na profesionálního fotografa, kameramana, svatební floristku a hudbu formou DJ nebo kapely.

SVATEBNÍ OBŘAD

Nabízíme svatební obřad pod širým nebem. K dispozici máme dechberoucí slavobránu s výhledem na ranč a okolní krajinu. Dále disponujeme menší, dřevěnou, přenosnou slavobránou, která může být umístěna dle Vašich představ v našem areálu. Najdete u nás k zapůjčení svatební dekorace.

SVATEBNÍ HOSTINA A UBYTOVÁNÍ

Ve srubu je možnost ubytování pro 13 osob. V penzionu máme ubytovací kapacitu 25 osob, apartmány pojmou až 8 os a maringotka 5 osob. Nenároční svatebčané mohou přespat pod širým nebem nebo ve stanu na louce. Restaurace pojme 60 hostů. Na naší venkovní pergole s terasou dokážeme uspořádat hostinu pro 150 osob.

Maximální počet svatebčanů: 150
Maximální počet lůžek: 51

Kontakt

Jestřebice 4                                                    
257 89 Heřmaničky

info@ranchjestrebice.cz
703 140 603

www.ranchjestrebice.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Pecínov čp. 1 Struhařov 25601
Buchov 3 Postupice 25701
Ktová 116, Ktová 512 63