Pohádková usedlost Lovětín

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Pohádková usedlost Lovětín je rekonstruovaná původní zemědělská usedlost – statek. Nabízíme ubytování v apartmánech  a vlastním sociálním zázemím. Výhodou naší  usedlosti je servis, který poskytujeme – restaurace, oddělený bar s vlastním sezením,  wellness zázemím, zázemím pro děti,  zázemím zahrad, zahradního sezení a rodinným přístupem.

Venkovní a společné prostory usedlosti jsou plně připraveny pro příjemný pobyt všech. Nabízíme možnost užívání několika zahrad s posezením, dětským zázemím v podobě  pískoviště, průlezek, houpaček, hraček pro děti v jejich koutku v restauraci. Pro dospělé nabízíme několik prostor pro příjemné posezení jak v restauracích tak na zahradách i v uzavřené dvoraně statku.

Soukromé prostory  usedlosti nabízejí možnost koupání v soukromém bazénu nebo užití soukromých vířivých van s infra-saunou.

Herní prostory usedlosti nabízejí například pingpongový stůl, stolní fotbálek a do budoucna další.

Součástí usedlosti je malinká soukromá zahrada se zvířátky. Pohádková usedlost Lovětín je pro rodiny s dětmi, pro dospělé pro rodinné akce… je dobrou volbou pro odpočinek a k tomu dobré jídlo i pití v naší restauraci.

Kontakt

Lovětín 17
37842 Nová Včelnice

pohadkovausedlostlovetin@gmail.com
+420 608 979 686

www.pohadkova-usedlost-lovetin.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Trocnovská 112, Borovany 373 12
Buchov 3 Postupice 25701
Doubice 172 Varnsdorf 1 40747