Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

The Old Yard je unikátně zrestaurované šlechtické sídlo z 16. století. V jeho zdech, sklepeních i každém kuse nábytku se zrcadlí rozmanité příběhy historie Českých, Moravských a Slezských zemí, které tak utvářely náš dnešní svět.
My Vám teď dáváme možnost do této historie nahlédnout a stát se její součástí.

Svatba na našem zámku může mít různé podoby, ale my Vám garantujeme, že bude jedinečná, neopakovatelná a na Váš svatební den nikdy nezapomenete Vy ani Vaši hosté.
Obřad se může uskutečnit v naší zámecké zahradě, v secesním altánu nebo na břehu jezera plného leknínů. Pokud máte v úmyslu uspořádat církevní obřad, rádi Vám poskytneme naši zámeckou kapli. Během svého svatebního dne tak nebudete nuceni nikam cestovat a budete se moci nerušeně radovat z tohoto výjimečného dne.

Hostinu můžeme situovat do zahradního domku, do zámecké restaurace nebo vzdušných zámeckých sálů. Svatební den můžeme zakončit v našich rozlehlých sklepeních plných vzácných historických artefaktů a zákoutí.
The Old Yard je plné zajímavých a velmi fotogenických zákoutí, jedinečných kusů nábytku a mobiliáře, který bude na Vašich svatebních fotkách vypadat zcela výjimečně.
Všichni Vaši hosté mohou být ubytováni v našem 4* hotelu, který je zařízen odborně zrestaurovaným starožitným nábytkem. Náš hotel tak poskytuje naprostý komfort v autentické atmosféře minulých století.

Budeme se Vám individuálně věnovat a společně s naším profesionálním týmem naplánujeme a provedeme Váš svatební den tak, aby Vás přípravy nezatěžovaly a Vy jste si mohli tento den prožít podle Vašich představ.

Maximální počet svatebčanů: 300
Maximální počet lůžek: 45

Kontakt

Orlovská 1
735 32 Rychvald

veronika.musialova@old-yard.com
725 686 249

www.old-yard.com

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Bezručova 3819, Mělník 27601
Karlov pod Pradědem č. 182 Malá Morávka 793 36
K Vleku 47 Mikulov Duchcov 41901