Plzeňský Prazdroj

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Prožít nezapomenutelnou svatbu si přejí všichni. A přesně takovou vám rádi uvaříme na míru v samém srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj. V jeho okouzlujících prostorách na vás čeká výtečný catering i skvělý servis, vybírat můžete i ze široké nabídky doprovodných služeb. Postaráme se o to, abyste se vy i vaši hosté cítili výjimečně. Vaše svatba v plzeňském pivovaru tak bude zážitkem na celý život.

NEJKOUZELNĚJŠÍ MÍSTO PRO VELKÝ OKAMŽIK

Není nad to uspořádat svatební obřad pod otevřeným nebem. Když vám ale počasí nepřeje, jistě oceníte střechu na hlavou. Vyberte si z nabídky venkovních nebo vnitřních prostor pivovaru, v nichž si vzájemně řeknete „ano“.

  • Altánek skrytý nedaleko nádvoří pivovaru poblíž Konferenčního centra SECESE
  • Palouček u Konferenčního centra SECESE a zahradního pavilonu Formanka
  • Nádvoří pivovaru u fontány
  • Zahradní pavilon Formanka
  • Pivovarské muzeum v Plzni v centru města

CHUTNÁ SVATEBNÍ HOSTINA I VEČERNÍ PARTY

Ideálním místem pro svatební hostinu a večerní veselí jsou secesně zdobené prostory Konferenčního centra SECESE. Dýchají okouzlující atmosférou a dodají vaší svatbě na vznešenosti. K dispozici jsou vám čtyři sály – Pilsner Urquell sál, Zlatý salonek, Zelený salonek, Červený sál a samostatně situovaný zahradní pavilon Formanka.
Sály mohou být uzpůsobeny až pro 150 osob. Na základě vašich požadavků a přání vám sestavíme svatební menu ve stylu tradiční české nebo mezinárodní kuchyně, vybírat můžete z široké nabídky rautů. Rádi pro vás připravíme i grilování pod širým nebem.

BOHATÉ DOPROVODNÉ SLUŽBY

Kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell pro vás na přání zajistíme další doprovodné služby. Postaráme se o květinovou výzdobu a další dekorace, hudební produkci, zařídíme pro vás výtečné dorty a zákusky. Rádi vám doporučíme osvědčeného fotografa, kadeřníka nebo kosmetičku.

Prostředí pivovaru skýtá krásná zákoutí pro pořízení svatebních fotografií. Kromě nádvoří se tak mimo jiné můžete fotit v pivovarských sklepích, u historické brány pivovaru či v prostorách Konferenčního centra.

Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, rádi vám zprostředkujeme Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se naše pivo vaří.

TIP: Potěšte svatebčany originálním dárkem! Věnujte jim pivní sklenici s vybroušeným jménem či datem vaší svatby nebo patentní lahev naplněnou čerstvě stočeným pivem Pilsner Urquell s vygravírovaným nápisem.

Maximální počet svatebčanů: 150

Kontakt

Prazdroje 64/7
30100 Plzeň

reservations@asahibeer.cz
+420 377 062 888

www.prazdrojvisit.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

U koupaliště 490, Říčany u Brna 664 82
Bedřichov 1679 Bedřichov 468 12
Krásné pole 8 , Chřibská 407 44