Penzion U Bartoušků

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatby

Penzion se svým zázemím jevhodný pro pořádání jak soukromých oslav (svatby, narozeniny apod.), tak i firemních akcí (školení, teambuilding, večírky apod.). Pro tyto události jsme schopni nabídnout penzion v různém rozsahu využití areálu a námi poskytovaných služeb – z toho důvodu je potřeba provést kalkulaci vždy individuálně na základě požadavků klienta.
Pro společenské akce většího rozsahu je možno využít víceúčelovou halu o rozměrech 22×11 metrů s vlastním sociálním zázemím, WIFI. Halu je v případě pěkného počasí možno velkými posuvnými vraty propojit se zahradou a přímo navazující zpevněnou plochu s posezením a přípravou pro gril a výčepní zařízení – ideální kombinace pro svatby, oslavy, firemní večírky, turnaje apod. Upravená okrasná zahrada jako vhodný prostor pro svatební obřad.

Svatby a oslavy 2019

Pronájem celého objektu zahrnuje: parkování, ubytování, společenská místnost, velká kuchyně s jídelnou vč. nádobí a kompletního vybavení pro stolování, výčepní zařízení, venkovní posezení vč. grilu, víceúčelová hala vč. sociálního zázemí a sportovního vybavení, zahradní prostory.

Ceník 2019

leden – květen, říjen – prosinec  30.000 Kč bez DPH/den a noc
červen-září  33.000 Kč bez DPH/den a noc

Kontakt

Malíkovice čp. 1
27377 Malíkovice

info@ubartousku.cz
730 871 607

www.ubartousku.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Zadov 13, Stachy 38473
Bušovice 26 Břasy 1 33824
Hůrka 68 Horní Planá 38226