Penzion Pod Lanovkou

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Svatby a oslavy

Náš penzion je svou polohou jako stvořený pro pořádání svatební hostiny, oslav životního jubilea, třídních srazů a podobných společenských akcí. Malebné údolí Krušných hor, zajistí pro vaši akci soukromí a naladí klidnou a romantickou atmosféru. V našem areálu naleznete širokou škálu sportovních aktivit, které mohou zpestřit vaši oslavu.

Svatební hostina je velmi významná událost, vyžadující velké přípravy a starosti. Přenechte tyto starosti na nás, s přípravou svatební hostiny máme zkušenosti a jsme pro ni výborně vybaveni, uděláme maximum pro Vaši spokojenost. V restauraci s kapacitou až sedmdesát míst, vše připravíme dle Vašich představ. Zajistíme pro Vás hudební produkci, večerní raut, grilování selete i jiných specialit, vše se odvíjí od vašich přání. V letních měsících, je možné celou akci uspořádat v pronajatém svatebním stanu. Cena svatební hostiny je stavěna vždy na míru a odvíjí se od možností, náročnosti a přání zákazníka.

Celý areál je Vám během akce plně k dispozici a věříme, že se u nás nudit nebudete, jsme také schopni zařídit mnoho společenských aktivit, které nejsou standardně v naší nabídce. Spokojený zákazník vždy byl, je a bude naší prioritou a váš úsměv na tváři při odjezdu, je tou největší odměnou za naši práci.

Maximální počet svatebčanů: 70
Maximální počet lůžek: 42

Kontakt

K lanovce 397/53
36251 Jáchymov

info@podlanovkou.cz
+ 420 731311068

www.podlanovkou.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Selská náves 29/4, Plzeň Černice 326 00
Bělý 4 Machov 54931
Horní 154, Český Krumlov 38101