Penzion Martinský mlýn

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Každá svatba na našem mlýně je vždy výjimečná a nádherná. Rozhodnete-li se konat svatbu na našem mlýně svěřujete většinu starostí s přípravou svatby do našich rukou. Náš mlýn je jedinečný svým vzhledem a lokalitou. Zodpovídáme za to, že každá svatba konaná u nás bude pohádková od začátku až do konce, proto v pronájmu našeho mlýna na svatbu je obsažena většina potřebných věcí, které víme, že by jste museli zajišťovat jinde.

Na Vás bude, aby byla pohádková i následující cesta životem.

Našim hostům a svatebčanům přinášíme vysokou exkluzivitu, nádherné prostředí i samotné zázemí, které neustále zdokonalujeme. Termínů v roce, kdy se u nás může konat svatba není mnoho, proto máme ceny pevně dané a soustředíme se, aby naši hosté, kteří se rozhodli využít našich služeb a zázemí měli dokonalý servis. 

Velikost svateb na mlýně je max. 120 hostů.

Do tohoto počtu jsme Vám schopni garantovat perfektní servis o svatební hosty a zajistit ubytování nad kapacitu mlýna. 

Svatební obřad na Martinském Mlýně

Budoucí nevěsto a ženichu, chystáte se do roka a do dne udělat jeden z největších životních kroků, a to vstoupit do společné cesty životem a oddat se jeden druhému ve svazku manželském.

První krok na cestě k manželství po zásnubách bývá výběr termínu svatby a místa, kde se bude svatební obřad a následná veselka konat. Zavedou-li Vás cesty a zájem na náš Martinský Mlýn, vězte, že se nemusíte již strachovat, co vše Vás v přípravách na velký den čeká. Mnoho svateb jsme již na našem mlýně zažili a zrealizovali, budoucí manžele vším potřebným provedli, proto věřte, že provedeme hravě přípravami i samotným dnem i Vás. 

Naše svatební služby

Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním a koordinací svateb. Kdo si vybere náš mlýn, vybírá se tím také téměř bezstarostný průběh příprav. Svatebčany od počátku provázíme přípravami. Seznámíme Vás se vším, co je třeba zařídit, co zařídíme za Vás. Seznam věcí, které musí budoucí ženich s nevěstou neopomenout je dlouhý, ale tím, že svateb za život mnoho neabsolvujete, tak Vás některé položky mohou v průběhu překvapit. U nás Vás žádné překvapení nečeká, protože Vás se vším, co je třeba do svatby zařídit, seznámíme první den naší společné cesty. Povedeme Vás až k datu svatbu, dál již půjdete sami a my budeme rádi, když Vás cesta zavede často zpět k nám a společně zavzpomínáme.

Svatební hostina

Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S nastávajícími novomanželi si upřesníme výzdobu a svatební tabuli, následně mohou pustit starosti s těmito přípravami z hlavy a soustředit se na jiné důležité věci, které je s přípravou na životní den čekají.

Svatební hostina, večeře formou rautu i konečná snídaně není součástí pronájmu prostor Martinského mlýna, ale je součástí svatebního balíčku, jehož přesnou specifikaci procházíme s každým zájemcem o prostory našeho mlýna.

Maximální počet svatebčanů: 100
Maximální počet lůžek: 50

Kontakt

Trhové Sviny
374 01 Hrádek 18

martinskymlyn@seznam.cz
+420 728 199 288

www.martinskymlyn.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Starý vrch 34, Středokluky 252 68
Lhota pod Libčany 16 Lhota pod Libčany 50327
K Horkám 56, Praha 10 10200