PD Catering & Fresh Food Service.

/
Z

Kategorie

h

Popis

V oblasti gastronomie působíme od roku 1992. V roce 2012 došlo ke generační výměně a k založení nové cateringové divize PD Catering & Fresh Food Service. Díky tomu máme bohaté zkušenosti z gastronomie, které jsme s léty sbírali jako střípek ke střípku a nyní je uplatňujeme v cateringových službách pro zákazníky z Vysočiny.

Naší prioritou je se stále v oborech cateringu a gastronomie zdokonalovat a vzdělávat, proto se účastníme odborných kulinářských školení, kde máme možnost nahlédnout pod pokličku opravdu těm nejlepším profesionálům v oboru a něco z jejich umu servírovat našim zákazníkům při zajišťování cateringových služeb. Jsme vyznavači domácí kuchyně s prvky moderní gastronomie bez použití umělých ochucovadel a glutamátů či konzervantů. Velký důraz klademe na špičkové a moderní technologické zázemí cateringu, včetně vozového parku.

Díky našim možnostem, zkušenostem a naprosto individuálním přístupem ke každému klientovi se řadíme k vyhledávaným společnostem a patříme mezi lídry trhu v oboru Catering & Fresh food servisu na Vysočině.

Vaše přání
+
naše výzva a odhodlání
=
Bezstarostná spokojenost Vás a Vaších hostů

Vše začiná při výběru kvalitních surovin, které pocházejí od tradičních a prověřených dodavatelů a pěstitelů. K tomu pak přidáváme naše kreativní nápady a začínáme suroviny přetvářet v naprosto ojedinělý a vskutku originálně řešený produkt. Nakonec už jen perfektní stylistická příprava místa, na kterém cateringová se akce koná. Vše umocní a třešničkou na dortu je naše příjemná a milá obsluha, která dokáže při každé společenské akci navodit naprosto úžasnou atmosféru

PD Catering & Fresh Food Service
sny měníme ve skutečný zážitek

Kontakt

NÁM TGM, 320
58301 CHOTĚBOŘ

pavel@panskydum.cz
+420777707770

https://www.panskydum.cz/svatby-oslavy/

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

V Šáreckém údolí 221/11, Praha 6 16000
Sametová 533 Hodkovice nad Mohelkou 46342