Pařník Summer Boat Music Bar

/
Z

Kategorie

R

Poskytované služby

h

Popis

Loď Pařník kotvila od roku 2013 na břehu Vranovské přehrady. Jako sezónní bar, byla místem, kde si celé léto lidé užívali zábavy a skvělých drinků. To nám ale nestačilo, chtěli jsme lidem nabídnout mnohem více než pouhý bar.

SVATBY NA VODĚ – sen, kdy se toto netradiční místo přemění v něco jedinečné. Místo, kde budou lidé prožívat nezapomenutelné chvíle. V roce 2019 tedy začala rekonstrukce celé lodi. Pařník dostal nový kabát, bylo přistaveno druhé patro s kavárnou a celý interiér dostal moderní, elegantní nádech. Vše bylo pečlivě navrženo tak, aby loď vyhovovala náročným požadavkům klientů.

Svatby na klíč – s organizací svatby vám rádi pomůžeme. Svěřit nám ji však můžete i celou. My pro vás vše připravíme, zajistíme, zkonzultujeme a to především s důrazem na vaše přání a požadavky.

Rádi byste měli vše na jednom místě, včetně ubytování? Nebojte, kapacity máme dostatečné. Každá svatba je jiná. My vám však pomůžeme s přípravou svatby romantické, až po bláznivou s originálním doprovodným programem. Dekorace, květiny jsou našim koníčkem. Ať se vám líbí rustikální, boho či retro styl, společně vybereme to pravé pro vás. Chtěli byste obřad na lodi, na louce, na mostě či zámečku? Ani to u nás není problém.

Užijte si svůj den „D“ na mimořádné lodi u břehu Vranovské přehrady. Bude nám ctí s vámi váš svatební den prožít.

Maximální počet svatebčanů: 60
Maximální počet lůžek: 60

Kontakt

Areál Vranovská pláž
671 02 Šumná

svatbynavode@gmail.com
606812066

www.facebook.com/ParnikSummerBoatMusicBar

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

U Velkého rybníka 1 , Plzeň 323 00
Ostrov 10 , Tisá 403 36
Poznaňská 297, Sázava 285 06