Novinissimo – svatební noviny

/
Z

Kategorie

h

Popis

Vaše nejdůležitější životní okamžiky, rámovány v elegantní formě černobílých novin.

Proč právě novinissimo?

Novinissimo je tady pro to, aby vyprávělo, bavilo, inspirovalo, rozesmálo, zahřálo u srdce. A z desítek dalších důvodů. Je tady, ale především pro vás. Víme, že příběhy nemůžeme postavit do řady a vtěsnat do škatulek. Sami jsme si jich už taky pár zažili. Snažíme se tak ze všech sil, aby naše noviny byly co nejvariabilnější a dotvářeli vaše životní okamžiky jako skvěle padnoucí oblek.

Jako jediní na trhu nabízíme noviny vytisklé ve formátu A3. Získáte tak noviny jako pravé noviny, na krásném recyklovaném, jemně krémovém papíru.

SVATEBNÍ NOVINY

Svatební noviny jsou skvělým způsobem jak se na svatbě zabavit, zasmát a rozproudit diskuzi mezi svatebčany. Ti si díky tomu zkrátí dlouhou chvíli v době vaší nepřítomnosti. Například, když se pojedete fotit.

Hosté se o vás dozví něco nového a získají podněty k dialogu. Snáz se potom dají do hovoru s přáteli a se členy druhé rodiny. Díky společným tématům se tak rozmluví a vzájemně více sblíží.

Svatební noviny si hosté navíc mohou odnést domů a mít tak jedinečnou a zcela originální památku na váš významný den.

Novomanželské noviny připravené na svatební tabuli jsou navíc krásným vizuálním doplňkem vaší výzdoby.

Nabízíme pět typů svatebních novin. Vyberte si z naší nabídky ty, které se Vám budou nejvíce líbit. Noviny jsou vytvářeny každému páru na míru. Každé jsou tedy originál a vy si určitě co v nich bude.

Kontakt

Kolaříkova 1591
73801 Frýdek-Místek

info@novinissimo.cz
777038844

www.novinissimo.cz

Kontaktní formulář na majitele

Další nabídky ze stejné kategorie

Praha, Celá ČR
Slovanská 81/5, Vyškov 682 01